Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
30 października 2014

We Wszystkich Świętych utrudnienia na drogach

We Wszystkich Świętych utrudnienia na drogach
fot. Łukasz Wilczyński / jastrzebieonline.pl

Już w piątek 31 października rozpocznie się policyjna akcja "Znicz", która jest organizowana co roku w czasie Dnia Wszystkich Świętych i zaduszek. Zmiany w organizacji ruchu pojawią się na ul. Okrzei, Ogrodowej oraz Dębowej.

- Osoby odwiedzające groby bliskich muszą pamiętać o zmianach w organizacji ruchu drogowego, które zostaną wprowadzone w rejonie cmentarzy. Największych utrudnień w ruchu należy spodziewać się w sobotę i niedzielę - informuje policja.

Nie wykluczone, że zmiany w organizacji ruchu obowiązywać będą również i w pozostałych dniach działań "Znicz 2014" czyli aż do 3 listopada. Policjanci uzależniają wszystko od stopnia natężenia ruchu.

Cmentarz Komunalny przy ulicy Okrzei

Na odcinku od skrzyżowania z ulicą Cieszyńską do Domu Pogrzebowego na ulicy Okrzei po lewej stronie jezdni obowiązywać będzie znak "zakaz zatrzymywania się". Ponadto ruch na odcinku od kościoła przy ulicy Okrzei, aż do ulicy Libowiec odbywać się będzie w jednym kierunku (droga jednokierunkowa w stronę ulicy Libowiec).

Cmentarz Parafialny przy ulicy Dębowej

Na odcinku od skrzyżowania ulicy 1 Maja z Dębową po obu stronach jezdni obowiązywać będzie znak "zakaz zatrzymywania się". Poza tym na całej długości ulicy Dębowej wprowadzony zostanie całkowity zakaz ruchu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianin na czele Ruchu Narodowego Jastrzębianin na czele Ruchu Narodowego

Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Gość03.11.2014 10:48

Jak pięknie Mercedes SPS1550. (z litości nie podaję ostatniej cyfry) z pieskiem w środku jeździł alejkami cmentarza komunalnego i parkował na trawnikach. Próbowało mu dorównać Tico SJZN22.. . Przypominam tym mniej uświadomionym, że od 1 listopada obowiązują nowe karty parkingowe dla inwalidów, a otrzymują je jedynie ci z pierwszą grupą inwalidzką narządów ruchu. Te załatwione po znajomości w urzędzie nie są już ważne.

Gość03.11.2014 8:40

Gość z 01.11.2014 10:53 , taki inteligent, a nawet nie zrozumiał, że chodzi o wywiązywanie się ze swoich obowiązków. Pracownicy JZK są zobowiązani do dbania o teren cmentarza, a nie do odpłatnego świadczenia w godzinach pracy, usług w zakresie obcinania drzew, układania płytek wokół grobów i naganiania klientów określonym firmom.

Gość01.11.2014 16:01

Po co na 1go Maja co roku po obu stronach drogi są stawiane znaki zakaz zatrzymywania i postoju skoro nikt tego nie przestrzega?

Gość01.11.2014 10:53

Porownanie psiej kupy do czystej wody jest bardzo "inteligentne" no ale coz sa rozni ludzie i ludziska , ad grabarza to proponuje Ci zakupić fotoradar albo wyslac go na rajd Wisly itp. Typowy hejter się znalazł ,żal

Gość01.11.2014 8:48

Do 31.10.2014 16:49. Niektórym nie przeszkadzają nawet psie kupy na chodniku. Gdybyś znał grabarza, to byś wiedział, że lubi pędzić setką po alejkach.

Gość31.10.2014 16:49

do Goscia . widze ze Tobie to nawet grabarz przeszkadza na cmentarzu ,ciekawa sytuacja ,no ale pesymiście wszytsko się nie podoba i tego nie zmienimy , a i najlepsze zdanie jest cytuje"przez kilka tygodni,przed swietem" jakos chodze często na cmentarz i odpływy mi nie przeszkadzaly w przemieszczaniu się po alejkach ,pozdrawiam Goscia

Gość31.10.2014 11:25

Policja i Sm tak działają, że po alejkach cmentarza komunalnego jeżdżą sobie samochody osobowe, a grabarz zgrabnie śmiga dostawczakiem pomiędzy pieszymi. Może mundurowi też nie wiedzą, ale od lipca wymieniane są karty parkingowe dla niepełnosprawnych i od jutra stare karty tracą ważność, przywileje pozostaną jedynie dla pierwszej grupy inwalidzkiej ze schorzeniami narządów ruchu.. JZK też błysnął bo przez kilka tygodni , przed świętem nie potrafił udrożnić odpływów przy miejscach poboru wody.

Pokaż wszystkie opinie (9)