Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
27 listopada 2014

Minister Sportu odwiedził Jastrzębie-Zdrój

  • Minister Sportu odwiedził Jastrzębie-Zdrój
  • Minister Sportu odwiedził Jastrzębie-Zdrój
  • Minister Sportu odwiedził Jastrzębie-Zdrój
Więcej zdjęć:
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Andrzej Biernat, minister sportu przyjechał w środę 26 listopada do Jastrzębia-Zdroju. Spotkał się m.in. z przedstawicielami klubów sportowych z naszego miasta.

Wizytę rozpoczęła konferencja prasowa. Minister Biernat nie ukrywał, że jego wizyta wiąże się również z udzieleniem wsparcia dla kandydatki na prezydenta Anny Hetman.

- Miasto, które ma takie drużyny jak siatkówka czy hokej, powinno więcej inwestować w infrastrukturę sportową - mówił Andrzej Biernat.

Na spotkaniu z działaczami klubów sportowych rozmawiano m.in. o możliwościach finansowania infrastruktury sportowej w Jastrzębiu. Pojawił się pomysł wybudowania hali do tenisa ziemnego, który jak powiedział minister jest do zrealizowania.

Później Adam Biernat udał się na mecz Jastrzębski Węgiel - Lotos Trefl Gdańsk.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok" Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok"

Prezydent Hetman: "Bez polityki w mieście" Prezydent Hetman: "Bez polityki w mieście"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (19)
Jonek30.11.2014 21:00

Dosam jeszcze tyle,co do mowy ciłą tych osób na zdjeciu,że ręcę splecione ręce ? świadczą o frustracji o raz o tym, że ktoś ukrywa niepokój lub negatywne nastawienie.

Jonek30.11.2014 21:00

Siedzi "figura" i obak ci co będą pociągać za sznurki. Ta p. Hetman ma taką zacieta mine i te ręce złożone w ten sposób dużo mówią. To mowa ciała. Zamknięte dłonie oznaczają zamkniecie na drugiego człowieka, tworzy pewien dystans między sobą a rozmówcą.. Bo otwarte dłonie - Szczerość, otwartość, niewinność.
Ten wyraz twarzy tych osób mówi wiele za siebie.

leoś28.11.2014 14:50

mam nadzieje, że pokazaliście mu te słupy ogłoszeniowe montowane na środku ścieżek rowerowych !!!

only27.11.2014 17:33

PS lepiej byłoby zbudować kompleks małych skoczni, kiedys była skocznia w JZ. W takim dużym mieście byłaby szansa natknąć się na małego Małysza nowego, zaczynałyby dzieciaki w Jastrzębiu na małych, takich jak w centrum Wisły mają być albo są w Bystrej, w Gilowicach, jako już starszy mógłby trenować w Wiśle i szczyrku, ale pozostałby "skoczkiem z Jastrzębia", tak jak Stoch jest skoczkiem z Zębu, chociaż już tam nie mieszka.
Takie skocznie dużo nie kosztują.

only27.11.2014 17:28

hala do tenisa nie byłaby zła, ale przypomnijmy sobie ile się PO nagadała o krytej hali do łyżwiarstwa szybkiego w Polsce, po olimpiadzie. I co? I nic.

ecik27.11.2014 16:06

Bezpartyjna ...Hetman!!! zakłamana jak całe POpapraństwo...ja niechce hali tenisowej, olewam JSW...chce darmowych biletow MZK!!! a ten ministerek to koles Gadowskiego bo jak wygra Hetman to i on dostanie sie do miejskiego koryta!!! i ona mowi ze nie jest sterowana...dobry żart!!!

do zyta27.11.2014 16:02

a po co ma wiedzieć w jakiej lidze gra GKS|? Na mecze GKS przychodzi ze 200 osób, więc niewielu ten twój GKS obchodzi.

Pokaż wszystkie opinie (19)