Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°11°
15 grudnia 2014

Buda i Rakoczy wiceprezydentami miasta

Buda i Rakoczy wiceprezydentami miasta
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Na poniedziałkowej konferencji prasowej w Urzędzie Miasta, ogłoszono dwóch zastępców prezydent Anny Hetman. Są nimi Janusz Buda (SLD) oraz Ryszard Rakoczy.

To, że Janusz Buda z SLD będzie wiceprezydentem było wiadomo już przed II turą. Drugim wiceprezydentem jest Ryszard Rakoczy, związany kiedyś z TBS "Daszek".

Janusz Buda związany jest od wielu lat z górnictwem. Oprócz wykształcenia technicznego, ukończył również prawo na Uniwersytecie Śląskim. Jako wiceprezydent zajmować się będzie m.in. opieką socjalną, a także sprawami górnictwa. 

Ryszard Rakoczy jest inżynierem budownictwa. Przez 12 lat był prezesem TBS "Daszek", związany był również z Jastrzębska Strefą Aktywności Gospodarczej, prowadził również własną firmę budowlaną. W Urzędzie Miasta będzie miał pod swoją opieką inwestycje oraz budownictwo.

Prezydent Anna Hetman rozpoczęła zmiany personalne w swoim gabinecie. Jak powiedziała, nie wykluczone, że pojawi się jeszcze doradca lub asystent. Zostanie również wyznaczony pełnomocnik ds. młodzieży.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok" Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok"

Prezydent Hetman: "Bez polityki w mieście" Prezydent Hetman: "Bez polityki w mieście"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (54)
Do farmera który się pultoczy 18.12.2014 20:00

Coś się tak uwziął na tego Budę?Nie masz nic w domu do roboty?Czy z głową coś nie tak?

ksg17.12.2014 18:27

Doradca lub asystent. Pomyślmy kto to będzie. Paweł Świderski? Chyba jestem geniuszem.

Pan ModeratorPan Moderator17.12.2014 16:52

Jeśli Twoje posty są usuwane to ze względu na niezgodność z regulaminem (przekleństwa, obrażanie itd.). Zapytania proszę kierować bezpośrednio do Pana Janusz Budy a nie w komentarzach, których pewnie nie czyta.

do "do ..."17.12.2014 16:39

zatem zapraszam... ja w przeciwienstwie do wspomnianej osoby sie nie boje. Od p. Budy proboje uzyskac informacje skad zostaly pozyskane moje dane osobowe od 1 tury wyborow, czyli ok. miesiaca czasu. Moje posty na ten temat sa usuwane (czyt. zamiatane pod dywan). Wykorzystywanie moich (i twoich danych rowniez), w sposob na ktory nie wyraziles zgody jest niezgodne z prawem, po drugie po wydaniu przezemnie oswiadczenia (do twojej inf. zgodnie z polskim prawem, nie musi ono byc nawet stwierdzone na pismie!! ), posiadacz moich danych osobowych powinien je usunac ze swojej bazy danych w trybie natychmiastowym. Mimo tego w 2 turze rowniez bylem atakowany SPAMEM !!!! (tak to rowniez spam), wyborczym, na ktory nie wyrazalaem zgody. To tyle w sprawie tzw "oszczerstw" !! Jesli ktos ma jeszcze watpliwosci to zapraszam, moge przytoczyc konkretne paragrafy, a jesli i to za malo to zapraszam do sadu !!

do Daniel17.12.2014 15:27

bredzisz, nie ma takiego prawa. Nie rób z siebie komedianta.

Daniel17.12.2014 14:51

Za wpisy z danego komputera odpowiada tylko jego właściciel i niku nie pyta kto to pisał,ty masz pilnować swojego komputera,takie prawo.

do "do ..."17.12.2014 12:03

nie strasz, cwaniaczku, internaucie o nicku "..." nic nie grozi, nie do udowodnienia kto napisał coś na forum. "Do mojego komputera ma dostęp wiele osób, ja tego nie napisałem, nie wiem kto"
I po sprawie, prokuratura nikomu nie udowodni wpisu, jeśli nikt się nie przyzna. Prawo podobno pan skończył, panie Buda, a takich prostych spraw pan nie ogarnia?

Pokaż wszystkie opinie (54)