Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
EkoOkna
20 kwietnia 2015

Napadł na sklep z młotem w ręku. Grozi mu 12 lat

Napadł na sklep z młotem w ręku. Grozi mu 12 lat
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

29-latek z Jastrzębia-Zdroju może trafić do więzienia. Mężczyzna wszedł do sklepu z młotem budowlanym i zaczął grozić ekspedientce. Ukradł papierosy i alkohol. Jastrzębianin został już aresztowany.

- 29-latek przyszedł do jednego z jastrzębskich sklepów i trzymając w dłoni młotek budowlany, wszedł za ladę, doprowadzając do stanu bezbronności ekspedientkę - informuje policja.

Mężczyzna ukradł papierosy i alkohol, po czym opuścił sklep. Swoją złość wyładował jeszcze na zaparkowanym niedaleko samochodzie. Używając młota spowodował straty na kwotę kilku tysięcy złotych.

Jastrzębianin na widok policjantów zaczął uciekać, jednak szybko został złapany i obezwładniony. Trafił już do aresztu, gdzie spędzi najbliższe 3 miesiące czekając na proces. Grozi mu nawet 12 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
ant23.04.2015 0:56

zadecydowały mechanizmy wolnorynkowe, może to i bandyctwo, ale to też jest element wolnego rynku.

Gość22.04.2015 8:14

Ukradł papierosy i alkohol, czyli Słowik ma rację, że kradzież była spowodowana biedą i niemożliwością zaspokojenia podstawowych potrzeb. Swoją drogą szanowni złodzieje, odwiedzajcie Słowika, on was popiera , więc nie zgłosi nawet kradzieży.

Gość21.04.2015 20:59

Słowik, podaj swój adres, może jakiś potrzebujący wpadnie do ciebie.

do slowika21.04.2015 11:07

Jeśli starasz się wtłumaczyć zachowanie tego 29-latka z młotkiem, to oznacza, że akceptujesz takie zachowanie. Czyli zgadzasz się na wojnę i bandyctwo. Takie wypowiedzi jak Twoja wywołują wojnę. Politycy wiedzą, że mają akceptację społeczeństwa a młodzi pójdą walczyć żeby się wyrzyć. Podczas walk szybko dochodzą do wniosku, że to gra z której można w każdej chwili wyjść. Nie udawaj, że myślisz tylko myśl naprawdę. Jeśli potrafisz.

Do slowika20.04.2015 20:31

Jeśli przy takim poziomie życia objawiają się takie zachowania to znaczy, że coś dramatycznego stało się z ludźmi. Jestś młody i nie pamiętasz okresu gdzy nic prócz octu nie było w sklepach. Gdyby wtedy był taki stan umysłu nikt na terenie Polski już by nie żył. Wszyscy by się wybili. Ten który by przeżył upił by się tym octem i zmarł z przepicia. Stuknij się podobnym młotkiem i rusz głową. Z Ukrainą mam bardzo częsty kontakt. Bandyci działją tam tylko na terenie gdzie są walki. A wybijani są przez obie strony. Tam bestialstwo wynika z samych ludzi wschodu. Zarówno Rosjanie jak i Ukraińcy wiedzą, że życie człowieka nie jest nic warte bo to im wpoiła bardzo dawno władza. Tylko tam nikt nie porotestował gdy władza mordowała swoich. Zacznij myśleć zamiast udawać mądrego.

slowik 20.04.2015 19:38

Nie chce mi się polemizować z ignorantami lub po prostu z głupimi ale napiszę skąd mam te mądrości.Warunki życia jekie są w danym państwie wyzwalają w ludziach takie zachowanie, np.Ukraina.Tego wam w tv nie pokażą ale wysilcie się i znajdzcie informacje jaki poziom przestępczości jest tam wyzwolony przez nędzę w jakiej tam ludzie żyją.No tak ale wy wiedzę o Polsce i życiu Polaków czerpiecie z TV i gazety wyborczej i dlatego nie ma sensu z wami polemizować.Już niedługo odczujemy to na własnej skórze bo zaczyna się ''era walki o życie''.Tylko wybierzcie jeszcze Komorowskiego a potem PO i oni wprowadzą nas do tej ery

Do slowika20.04.2015 19:18

Co ty nadajesz slowik! Gdybym ja był w tym sklepie i mógł to bym tego gostka z młotkiem odstrzelił. Miał i groził narzędziem śmiertelnie niebezpiecznym i to spokojnie dało by się podciągnąć pod obronę własną. Pamiętajcie, należy zawsze zlikwidować tego co sprowadza niebezpieczeństwo. slowik jest kumplem tego bandyty.

Pokaż wszystkie opinie (12)