Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
EkoOkna
21 kwietnia 2015

Niedługo rozpoczną się Rajdy Rowerowe

Niedługo rozpoczną się Rajdy Rowerowe

2 maja wyruszą rowerzyści w pierwszym tegorocznym rajdzie w Beskid Śląski. Organizatorzy Jastrzębskich Rajdów Rowerowych zaplanowali kilka takich wyjazdów. Łącznie to ponad 500 kilometrów tras.

To już III edycja Jastrzębskich Rajdów Rowerowych. Impreza cieszy się dużą popularnością. W poprzednim roku uczestnicy przejechali ponad 700 kilometrów.

- Również w tym sezonie zapowiada się ciekawa impreza, ponieważ na uczestników czekają dwie zupełnie nowe trasy. Jak zwykle, każdy  wyjazd to sto lub więcej kilometrów  - znaczna część po górskich szlakach. Należy więc być przygotowanym na ogromny wysiłek, ale i na dobrą zabawę - mówi Tomasz Czarnota, jeden z organizatorów imprezy.

2 maja o godzinie 8:00 przy ulicy Warszawskiej wyjadą pierwsi rowerzyści, którzy dotrą pod Baranią Górę.

Chętni mogą zapisywać się w sklepie Tomazi Bike przy ul. Warszawskiej 6. Koszt uczestnictwa to 15 zł. Każdy z uczestników otrzymuje napoje izotoniczne na starcie i w trasie przejazdu oraz poczęstunek energetyczny w postaci owoców, batonów itp. Z opłaty wpisowego zwolnione są panie oraz osoby niepełnoletnie w towarzystwie prawnego opiekuna.

02.05 - Wisła - Przysłop pod Baranią Górą
31.05 - Czantoria Wielka 
21.06 - Ustroń - Równica
11.07 - Orłowa - Grabowa - Trzy Kopce Wiślańskie 
30.08 - Wisła - Stożek Wielki

Polub i udostępnij
Czytaj też

Konkurs na logo dla rowerów miejskich Konkurs na logo dla rowerów miejskich

Dzisiaj znakowanie rowerów! Dzisiaj znakowanie rowerów!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!