Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
28 kwietnia 2015

500 zł za wyżywanie się na koszu na śmieci

500 zł za wyżywanie się na koszu na śmieci

Monitoring miejski daje efekty. W miniony weekend zarejestrował wandala, który demolował śmietnik. Mężczyzna dostał 500 złotych mandatu karnego.

W sobotę 25 kwietnia około godziny 3:45, operator miejskiego monitoringu zwrócił uwagę na mężczyznę w Jarze Południowym. Obserwacja okazała się trafna, bo chwilę później młody jastrzębianin przechodząc obok śmietnika postanowił go przewrócić, kopiąc.

-  Po natychmiastowej interwencji Strażników Miejskich przekonał się, iż tego rodzaju akty wandalizmu mogą być dosyć kosztowne. Funkcjonariusze ukarali sprawcę mandatem karnym oraz nakazali posprzątać skutki swojej działalności - informuje straż miejska.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Bezdomni chcieli ode mnie pieniądze" "Bezdomni chcieli ode mnie pieniądze"

Jar Południowy - jednym wielkim wychodkiem dla psów Jar Południowy - jednym wielkim wychodkiem dla psów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
leoś04.05.2017 11:54

Pokazał przed dziewczynami jaki to " maczo ".

Daro02.05.2015 11:51

Tak sie bawi Tak się bawi Jastrzębie !!!

Gość01.05.2015 17:15

A dlaczego tylko 500 zł????

Społeczny29.04.2015 19:08

Właśnie, czemu tylko 500 zł płatnych w ciągu 24 godzin a jeśli nie zapłaci to naliczne są karne odsetki. ****** trzeba uczyć poszanowania innych bez skrupułów i bez delikatności. Dodałbym bym jeszcze ogłaszać kim jest *****. Jastrzębie musi być miastem spokojnym o bezpiecznym. Policja i Straż Miejska musi reagować natychmiast. Po to są. A jeszcze mogą przynosić nam dochód tym samym zmniejszając nasze wydatki.
Zdarzają się też dobre przypadki. Na Turystycznej zostało złapanych dwóch przestępców polujących nad ranem na przechodniów. Spotkanie z przechodniem zaszkodziło napastnikom.

Mario29.04.2015 16:11

śmietniki są prospołeczne. Powinni montowac takie odporne na ciosy by sie młodzież wyszumiała i nie zaczepiała innych.

40'stka 29.04.2015 8:12

Zwykły debil, który pewnie nawet tego nie przeczyta(bo pewnie ma z tym problem). Następnym razem proponuję głową w ten śmietnik przywalić, może się coś wyjaśni. "Pić to trza umić" :)

Gość29.04.2015 0:02

czemu tak malo???? plus zdjecie tego idioty powinno byc opublikowane

Pokaż wszystkie opinie (11)