Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
18 sierpnia 2015

Dwóch nietrzeźwych po policyjnej akcji "Trzeźwość"

Dwóch nietrzeźwych po policyjnej akcji "Trzeźwość"
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W miniony poniedziałek policjanci z Jastrzębia prowadzili akcję, która miała na celu wyłapanie nietrzeźwych kierujących. Wśród prawie tysiąca skontrolowanych osób, znalazły się dwie, do których policjanci mieli zastrzeżenie co do stanu trzeźwości.

Na ulicy 3 maja skontrolowano rowerzystę. Okazało się, że jastrzębianin ma w organizmie ponad 0,5 promila. Drugim nie trzeźwym był kierowca Forda, który wpadł w ręce funkcjonariuszy na ulicy Północnej.

- Kierowca forda "wydmuchał" 0,2 promila. Wyszło także na jaw, że 25-latek w ogóle nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, a samochód, którym jechał nie miał obowiązkowego ubezpieczenia - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
hej19.08.2015 23:56

Polska za okupacji niemieckiej bya jednak znacznie szczęśliwszym państwem niż teraz.....

Ploicyjne państwo19.08.2015 16:42

Ciekawe czy na tzw. zachodzie policja też urządza takie łapanki wobec, w ogromnej większości, uczciwych obywateli, których represjonowanie nie było niczym uzasadnione?