Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
18 sierpnia 2015

Dwóch nietrzeźwych po policyjnej akcji "Trzeźwość"

Dwóch nietrzeźwych po policyjnej akcji "Trzeźwość"
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W miniony poniedziałek policjanci z Jastrzębia prowadzili akcję, która miała na celu wyłapanie nietrzeźwych kierujących. Wśród prawie tysiąca skontrolowanych osób, znalazły się dwie, do których policjanci mieli zastrzeżenie co do stanu trzeźwości.

Na ulicy 3 maja skontrolowano rowerzystę. Okazało się, że jastrzębianin ma w organizmie ponad 0,5 promila. Drugim nie trzeźwym był kierowca Forda, który wpadł w ręce funkcjonariuszy na ulicy Północnej.

- Kierowca forda "wydmuchał" 0,2 promila. Wyszło także na jaw, że 25-latek w ogóle nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, a samochód, którym jechał nie miał obowiązkowego ubezpieczenia - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Zaatakował ekspedientkę nożem Zaatakował ekspedientkę nożem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
hej19.08.2015 23:56

Polska za okupacji niemieckiej bya jednak znacznie szczęśliwszym państwem niż teraz.....

Ploicyjne państwo19.08.2015 16:42

Ciekawe czy na tzw. zachodzie policja też urządza takie łapanki wobec, w ogromnej większości, uczciwych obywateli, których represjonowanie nie było niczym uzasadnione?