Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
19 października 2015

Norbert Małolepszy z rekomendacją Izabeli Kloc

Norbert Małolepszy z rekomendacją Izabeli KlocNorbert Małolepszy z Izabelą Kloc i Adamem Gawędą podczas Jastrzębskiej Dziesiątki
fot. facebook.com/izabela.kloc.92

Kandydat na posła i aktualny wiceprzewodniczący rady miasta, Norbert Małolepszy nie otrzymał poparcia od swoich kolegów z Prawa i Sprawiedliwości. Otrzymał jednak rekomendację "jedynki" na liście PiS-u do Sejmu, Izabeli Kloc. Cała sprawę komentuje.

Niedawno pisaliśmy o poparciu jastrzębskiego Prawa i Sprawiedliwości dla posła Grzegorza Matusiaka. W nadchodzących wyborach radni PiS jednogłośnie poprą aktualnego posła. Tym samym ich poparcia nie otrzymał Norbert Małolepszy, który również startuje w wyborach do Sejmu z list Prawa i Sprawiedliwości.

- Nie mam pretensji do kolegów o to, że poparli innego kandydata. 8 głosów radnych z jastrzębskiego PiS z pewnością nie zaważy o wyniku wyborczym. O wyniku zadecydują mieszkańcy - mówi Norbert Małolepszy.

Jak mówi kandydat na posła, to nie prawda, że nie rozmawiał z jastrzębskimi strukturami PiS o swoim starcie w wyborach. Zdanie „osób z kręgu posła Matusiaka” miało być jednak jednoznaczne - nie chciano by Norbert Małolepszy startował do sejmu.

- Uważam, że w Jastrzębiu-Zdroju jest wiele osób, które popierają Prawo i Sprawiedliwość, ale niekoniecznie Grzegorza Matusiaka - mówi Małolepszy.

W sprawę włączyła się "jedynka" na liście PiS-u w nadchodzących wyborach do Sejmu, Izabela Kloc, która popiera start Norberta Małolepszego.

- Pan Norbert Małolepszy jest sprawdzonym samorządowcem z ogromnym poparciem społecznym, osobą dynamiczną, młodą, a takie osoby są potrzebne w polityce. Mniej istotne są osobiste ambicje poszczególnych kandydatów, a ważniejsze jest to, aby poprzez mocną reprezentację w sejmie przeprowadzić dobrą zmianę dla Polski - mówi Izabela Kloc.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji

Jar wygląda jak śmietnik Jar wygląda jak śmietnik

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (44)
myślący22.10.2015 11:43

A co dla nas zrobila Izabela Kloc? Dlaczego jej zdanie jest takie ważne? To, że jest jedynką to jeszcze nic nie znaczy. Liczy się człowiek

Jarek P.21.10.2015 22:40

Grzegorz właśnie przez takie działanie przegrałeś wybory, ale to dobrze się składa ponieważ Norbert będzie o wiele lepszym parlamentarzystą od Ciebie. Twoim największym wrogiem jest Twój rodzony brat to jemu i innym zaufanym możesz podziękować!!!! Wreszcie będzie normalnie!!!! Głosujemy na Norberta Małolepszego!!!! Norbert rekomendacja Izabeli Kloc zamieszczona w internecie otworzyła wielu ludziom oczy!!!!

Zbyszek21.10.2015 22:33

Musimy mieć w mieście posła z ikrą, który z poświęceniem będzie walczył o interes Jastrzebia-Zdroju i Śląska. Trzeba stworzyć atmosferę zaufania do posłów a nie tak jak Gadowski określić się: "Nic dla miasta nie zrobię bo w mieście jest koalicja PiS-WS." Przecież człowieku mieszkasz w tym mieście, jak Ci nie zależy to spadaj do Merkel jako brudny uchodźca!!! TAKIM KANDYDATEM JEST NORBERT MAŁOLEPSZY!!! WSZYSCY W RODZINIE ODDAMY NA NIEGO GŁOS!!!!

Gość21.10.2015 8:15

Wolę Małolepszego niż Matusiaka. Małolepszy przynajmniej nikogo nie krzywdzi.

mieszkanka20.10.2015 12:07

panie Matusiak to że zakleja pan na słupach wszystkich jak leci to wszyscy wiedzą, nawet ludzi ze swojej parti. jednak proszę kleić to dokładnie, bo niechlujstwo z pana plakatami powoduje że walają się dookołą słupa, a przy wietrze zaśmiecają te plakaty całe miasto. paskudztwo ta pana kampania. jak można na takiego kogoś oddac głos ....

stefek20.10.2015 11:58

odmatusiaczymy to miasto 25 października

Zdybel20.10.2015 10:46

Niestety, ale Matusiak się skompromitował. Galowy górniczy strój to każdy umie założyć i na fejcbuka pociskać.

Pokaż wszystkie opinie (44)