Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°
19 października 2015

Norbert Małolepszy z rekomendacją Izabeli Kloc

Norbert Małolepszy z rekomendacją Izabeli KlocNorbert Małolepszy z Izabelą Kloc i Adamem Gawędą podczas Jastrzębskiej Dziesiątki
fot. facebook.com/izabela.kloc.92

Kandydat na posła i aktualny wiceprzewodniczący rady miasta, Norbert Małolepszy nie otrzymał poparcia od swoich kolegów z Prawa i Sprawiedliwości. Otrzymał jednak rekomendację "jedynki" na liście PiS-u do Sejmu, Izabeli Kloc. Cała sprawę komentuje.

Niedawno pisaliśmy o poparciu jastrzębskiego Prawa i Sprawiedliwości dla posła Grzegorza Matusiaka. W nadchodzących wyborach radni PiS jednogłośnie poprą aktualnego posła. Tym samym ich poparcia nie otrzymał Norbert Małolepszy, który również startuje w wyborach do Sejmu z list Prawa i Sprawiedliwości.

- Nie mam pretensji do kolegów o to, że poparli innego kandydata. 8 głosów radnych z jastrzębskiego PiS z pewnością nie zaważy o wyniku wyborczym. O wyniku zadecydują mieszkańcy - mówi Norbert Małolepszy.

Jak mówi kandydat na posła, to nie prawda, że nie rozmawiał z jastrzębskimi strukturami PiS o swoim starcie w wyborach. Zdanie „osób z kręgu posła Matusiaka” miało być jednak jednoznaczne - nie chciano by Norbert Małolepszy startował do sejmu.

- Uważam, że w Jastrzębiu-Zdroju jest wiele osób, które popierają Prawo i Sprawiedliwość, ale niekoniecznie Grzegorza Matusiaka - mówi Małolepszy.

W sprawę włączyła się "jedynka" na liście PiS-u w nadchodzących wyborach do Sejmu, Izabela Kloc, która popiera start Norberta Małolepszego.

- Pan Norbert Małolepszy jest sprawdzonym samorządowcem z ogromnym poparciem społecznym, osobą dynamiczną, młodą, a takie osoby są potrzebne w polityce. Mniej istotne są osobiste ambicje poszczególnych kandydatów, a ważniejsze jest to, aby poprzez mocną reprezentację w sejmie przeprowadzić dobrą zmianę dla Polski - mówi Izabela Kloc.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nikodem Matusiak nadal prezesem państwowej spółki Nikodem Matusiak nadal prezesem państwowej spółki

Ciężarówka wywróciła się na wysypisku Ciężarówka wywróciła się na wysypisku

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (45)
Y07.12.2019 8:41

Przeciesz on nie zyje

myślący22.10.2015 11:43

A co dla nas zrobila Izabela Kloc? Dlaczego jej zdanie jest takie ważne? To, że jest jedynką to jeszcze nic nie znaczy. Liczy się człowiek

Jarek P.21.10.2015 22:40

Grzegorz właśnie przez takie działanie przegrałeś wybory, ale to dobrze się składa ponieważ Norbert będzie o wiele lepszym parlamentarzystą od Ciebie. Twoim największym wrogiem jest Twój rodzony brat to jemu i innym zaufanym możesz podziękować!!!! Wreszcie będzie normalnie!!!! Głosujemy na Norberta Małolepszego!!!! Norbert rekomendacja Izabeli Kloc zamieszczona w internecie otworzyła wielu ludziom oczy!!!!

Zbyszek21.10.2015 22:33

Musimy mieć w mieście posła z ikrą, który z poświęceniem będzie walczył o interes Jastrzebia-Zdroju i Śląska. Trzeba stworzyć atmosferę zaufania do posłów a nie tak jak Gadowski określić się: "Nic dla miasta nie zrobię bo w mieście jest koalicja PiS-WS." Przecież człowieku mieszkasz w tym mieście, jak Ci nie zależy to spadaj do Merkel jako brudny uchodźca!!! TAKIM KANDYDATEM JEST NORBERT MAŁOLEPSZY!!! WSZYSCY W RODZINIE ODDAMY NA NIEGO GŁOS!!!!

Gość21.10.2015 8:15

Wolę Małolepszego niż Matusiaka. Małolepszy przynajmniej nikogo nie krzywdzi.

mieszkanka20.10.2015 12:07

panie Matusiak to że zakleja pan na słupach wszystkich jak leci to wszyscy wiedzą, nawet ludzi ze swojej parti. jednak proszę kleić to dokładnie, bo niechlujstwo z pana plakatami powoduje że walają się dookołą słupa, a przy wietrze zaśmiecają te plakaty całe miasto. paskudztwo ta pana kampania. jak można na takiego kogoś oddac głos ....

stefek20.10.2015 11:58

odmatusiaczymy to miasto 25 października

Zdybel20.10.2015 10:46

Niestety, ale Matusiak się skompromitował. Galowy górniczy strój to każdy umie założyć i na fejcbuka pociskać.

Henryk20.10.2015 10:23

Spotkałem się z osobą z otoczenia Matusiaka, która powiedziała mi czy mógłbym się zaangażować w kampanię na facebooku i w internecie w sondach i komentarzach. Chodziło o wpisywanie pochlebnych komentarzy na Grzegorza i oczerniających Norberta. Osoba ta powiedziała, że jest sytuacja bardzo trudna, bo Norbert może wejść do sejmu, a Grzegorz nie. Poczułem zobrzydzenie do osoby, posła która otacza się takimi ludźmi. Jego sztab takimi kategoriami myśli ..... niszczyć drugiego przez wypisywanie bzdur .....

aa20.10.2015 9:22

Zapytajcie pracowników jsw co współpracują z norbertem , co o nim myślą ... i sprawdźcie jego prace w komisjach rady miasta .

Pokaż wszystkie opinie (45)