Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
22 października 2015

Już niedługo wybory. Gdzie głosować?

Już niedługo wybory. Gdzie głosować?

W najbliższą niedzielę odbędą się wybory do Sejmu i Senatu Rzeczpospolitej Polskiej. Lokalne będą czynne od godziny 7:00 do 21:00. Trzeba pamiętać, że z soboty na niedzielę zmieniamy czas - cofamy zegarki o godzinę.

Pena lista lokali wyborczych jest dostępna tutaj. Większość z lokali znajduje się w tradycyjnych miejscach. Jedyna zmiana dotyczy wyborców mieszkających przy ulicach Kaszubskiej, Łowickiej i Mazurskiej, którzy głosują w Szkole Podstawowej nr 5, przy ul. Mazurskiej 6.

- Z powodu trwających remontów, wejście do lokalu wyborczego w Szkole Podstawowej nr 4 przy ul. Kościuszki 19 odbywać się będzie od strony boisk szkolnych, a w Szkole Podstawowej nr 16 przy ul. Komuny Paryskiej 18 C od strony sali gimnastycznej. Dojazd do lokalu w SP 16 możliwy będzie od strony os. Złote Łany. Drogi dojścia do obu lokali zostaną specjalnie oznaczone - informuje Urząd Miasta.

Pełną listę kandydatów można znaleźć w zakładce wyborczej w naszym portalu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Federacja dla RP Marka Jakubiaka alternatywą dla PiS? - Powstaje oddział w Jastrzębiu Federacja dla RP Marka Jakubiaka alternatywą dla PiS? - Powstaje oddział w Jastrzębiu

Abp Skworc: "Zdobycie władzy nie uświęca środków" Abp Skworc: "Zdobycie władzy nie uświęca środków"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Bernard23.10.2015 17:26

Tylko i wylacznie ten fakt, ze Macierewicz jest wiceprezesem PIS-u powinien dyskwalifikowac ta partie jako powaznego kandydata do przejecia wladzy w Polsce. Dodajmy do tego Kaczynskiego, Kaminskiego, Brudzinskiego, Pawlowicz i wielu, wielu innych. Ich brednie opowiadane o katastrofie smolenskiej. Plus ich nieprawdopodobne obietnice wyborcze, czego symbolem moze byc obiecane przez Kaczynskiego 1 bilion 400 miliardow zlotych na inwestycje, ktore obrazaja inteligencje nawet srednio rozgarnietego przdszkolaka. Jedyne obietnice ktore dotrzyma PIS, to zobowiazania w stosunku do KK. Wiecej pieniedzy dla KK, calkowity zakaz aborcji, w praktyce zakaz metody in-vitro. Dodac tez nalezy do tego ich projekt Konstytucji, ktory pokazuje jasno ich autorytarne, antydemokratyczne i antywolnosciowe tendencje. Dodajmy ich beznadziejne rzadzenie, ktorego symbolem jest ich najwiekszy ?sukces? gospodarczy, wybudowanie "az" 7,7km autostrad, a obiecanych 3 milionow mieszkan nikt na oczy nie zobaczyl. Kaczynski i PIS, wczesniej PC, byli zamieszani w wiele afer, telegraf, FOZZ, Srebrna, Ruch, SKOKi, do SKOKow doplacilismy ponad 3 miliardy zlotych, a to tylko nieliczne przyklady. Biorac to wszystko pod uwage, kto w miare myslacy i normalny moze chciec na nich glosowac. To moze zrobic tylko i wylacznie ktos, kto jest bardzo glupi, bardzo zmanipulowany albo taki ktory nienawidzi Polski i zyczy Jej wszystkiego co najgorsze. Ratujmy nasza kochana Ojczyzne prze tymi szalencami. To nasz patriotyczny obowiazek.

1723.10.2015 12:56

W obwodzie nr 17. 1 Maja, Broniewskiego, Kościuszki, Konopnickiej, Ofiar Faszyzmu, Sawickiej, Szarych Szeregów, Witczaka, Wodzisławska, Żeromskiego. Szkoła Podstawowa nr 4
ul. Kościuszki 19

Pytanie do portalu22.10.2015 13:25

Gdzie Szarych Szeregów Zdrój?!!

Akacjowa, Armii Krajowej 42-88 i 71-83, Brzozowa, Dębowa, Jesionowa, Jodłowa,
Kasztanowa, Klonowa, Lipowa, Miarki, Mickiewicza, Ogrodowa, Różana, Słowackiego,
Sosnowa, Świerkowa, Wierzbowa, Wiśniowa, Zioły
Szkoła Podstawowa nr 4
ul. Kościuszki 19