Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
23 października 2015

Będzie spotkanie z mieszkańcami na temat rewitalizacji

Będzie spotkanie z mieszkańcami na temat rewitalizacji

28 października o godzinie 15:30 w Urzędzie Miasta odbędzie się spotkanie z mieszkańcami miasta na temat rewitalizacji terenów. Zaproszenie skierowane jest do mieszkańców osiedli 1000-lecia, Zofiówka, Przyjaźń, Jastrzębie Górne i Dolne, Gwarków i Zdrój.

Niedawno władze miasta zajmowały się określeniem obszarów, które potrzebują rewitalizacji. Chodzi m.in. o miejsca, gdzie występuje wiele negatywnych zjawisk, np. bezrobocie, ubóstwo, degradacja przestrzeni miejskiej czy niski poziom aktywności gospodarczej. Rewitalizacja ma pomóc pobudzić życie społeczne i gospodarcze. Mieszkańcy mogli nadsyłać swoje pomysły na rewitalizację terenów do 23 października.

Teraz miasto organizuje spotkanie z mieszkańcami wybranych osiedli. Spotkanie odbędzie się w nadchodzącą środę o godzinie 15:30 w Urzędzie Miasta.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Co dalej z budynkiem Łazienek III w Parku Zdrojowym? Co dalej z budynkiem Łazienek III w Parku Zdrojowym?

Miasto porządkuje tereny inwestycyjne Miasto porządkuje tereny inwestycyjne

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!