Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
EkoOkna
5 listopada 2015

Pijana 28-latka opiekowała się 20-miesięczną córką

Pijana 28-latka opiekowała się 20-miesięczną córką
fot. sxc.hu

28-latka może trafić do więzienia za narażenie zdrowia lub życia własnego dziecka. Jastrzębianka pod wpływem alkoholu opiekowała się swoją niespełna 2-letnią córką .

Zdarzenie miało miejsce na osiedlu Zdrój. Informacje o pijanej 28-latce przekazał policji kurator, którzy przyszedł do jastrzębianki w celu przeprowadzenia wywiadu rodzinnego. Po przyjeździe funkcjonariuszy, przebadano matkę alkomatem. Okazało się, że kobieta ma w organizmie 1,2 promila alkoholu.

- W pokoju dziecka stróże prawa znaleźli pozostawione puszki i butelki z alkoholem. Z uwagi na to, że dziewczynką nie mógł zająć się nikt z krewnych 28-latki, została ona umieszczona w pogotowiu opiekuńczym - informuje policja.

Teraz kobiecie za swoje nieodpowiedzialne zachowanie grozi kara nawet 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Gość10.11.2015 7:23

Przecież w Jastrzębiu to norma.

emeryt08.11.2015 8:31

Takich jaj nie widziałem jak żyję! i cóż się stało,że miała 1,2 promila...Ciekawe kiedy przestaną się takimi banałami zajmować.To klapsa nie wolno dać a to ADHD a to dyslektyk co to się dzieje? Nie będzie biła matka czy ojciec to będzie go biła policja! Mój synek był mały i zaczął mi pokazywać swoje ADHD jak dostał trzy szybkie na d...zaraz został wyleczony!Dziś ma 50 lat i tyt.mgr. Ja również dostałem od nauczycielki i rodziców a jakoś ukończyłem szkołę i nie tylko podstawówkę czy zawodówkę i nie mam żadnych pretensji za okres o którym piszę i nie wpłynęło to bym został jakimś ułomkiem bo szkolne linijki czy piórniki miały wpływ na te 185 cm

...08.11.2015 8:07

Jeśli chodził kurator to raczej święta nie była...

Gość06.11.2015 18:05

Wypije piwo i afera bo jest pijana.Wszyscy piją !!!to jest tak jak z kierowcami pijany to zaraz karać a, jak trzeźwy spowoduje wypadek ze skutkiem śmiertelnym to idzie wolny bo był trzeźwy

...05.11.2015 16:58

Czyżby ul. Szarych Szeregów?

Jin05.11.2015 16:48

Spokojnie. Zrobi jeszcze z 5 dzieciaków i będzie miała na wódeczkę. Złożymy się przecież razem, co nie?

Gość05.11.2015 11:50

Pije, bo pracuje nad kolejnym dzieckiem, które pozwoli jej uzyskać dodatkowe 500 zł miesięcznie. Gdyby opieka nie dawała kasy, to na wódeczkę by nie wystarczyło.