Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
5 listopada 2015

Pijana 28-latka opiekowała się 20-miesięczną córką

Pijana 28-latka opiekowała się 20-miesięczną córką
fot. sxc.hu

28-latka może trafić do więzienia za narażenie zdrowia lub życia własnego dziecka. Jastrzębianka pod wpływem alkoholu opiekowała się swoją niespełna 2-letnią córką .

Zdarzenie miało miejsce na osiedlu Zdrój. Informacje o pijanej 28-latce przekazał policji kurator, którzy przyszedł do jastrzębianki w celu przeprowadzenia wywiadu rodzinnego. Po przyjeździe funkcjonariuszy, przebadano matkę alkomatem. Okazało się, że kobieta ma w organizmie 1,2 promila alkoholu.

- W pokoju dziecka stróże prawa znaleźli pozostawione puszki i butelki z alkoholem. Z uwagi na to, że dziewczynką nie mógł zająć się nikt z krewnych 28-latki, została ona umieszczona w pogotowiu opiekuńczym - informuje policja.

Teraz kobiecie za swoje nieodpowiedzialne zachowanie grozi kara nawet 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodziej alkoholu wpadł na gorącym uczynku Złodziej alkoholu wpadł na gorącym uczynku

Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Gość10.11.2015 7:23

Przecież w Jastrzębiu to norma.

emeryt08.11.2015 8:31

Takich jaj nie widziałem jak żyję! i cóż się stało,że miała 1,2 promila...Ciekawe kiedy przestaną się takimi banałami zajmować.To klapsa nie wolno dać a to ADHD a to dyslektyk co to się dzieje? Nie będzie biła matka czy ojciec to będzie go biła policja! Mój synek był mały i zaczął mi pokazywać swoje ADHD jak dostał trzy szybkie na d...zaraz został wyleczony!Dziś ma 50 lat i tyt.mgr. Ja również dostałem od nauczycielki i rodziców a jakoś ukończyłem szkołę i nie tylko podstawówkę czy zawodówkę i nie mam żadnych pretensji za okres o którym piszę i nie wpłynęło to bym został jakimś ułomkiem bo szkolne linijki czy piórniki miały wpływ na te 185 cm

...08.11.2015 8:07

Jeśli chodził kurator to raczej święta nie była...

Gość06.11.2015 18:05

Wypije piwo i afera bo jest pijana.Wszyscy piją !!!to jest tak jak z kierowcami pijany to zaraz karać a, jak trzeźwy spowoduje wypadek ze skutkiem śmiertelnym to idzie wolny bo był trzeźwy

...05.11.2015 16:58

Czyżby ul. Szarych Szeregów?

Jin05.11.2015 16:48

Spokojnie. Zrobi jeszcze z 5 dzieciaków i będzie miała na wódeczkę. Złożymy się przecież razem, co nie?

Gość05.11.2015 11:50

Pije, bo pracuje nad kolejnym dzieckiem, które pozwoli jej uzyskać dodatkowe 500 zł miesięcznie. Gdyby opieka nie dawała kasy, to na wódeczkę by nie wystarczyło.