Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
18 stycznia 2016

Hokej: Przegrany, ale dobry mecz JKH

Hokej: Przegrany, ale dobry mecz JKHZobacz więcej zdjęć
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie przegrali niedzielny mecz z Mistrzem Polski, GKS-em Tychy. Jastrzębianie mając do dyspozycji tylko trzy formacje dali z siebie wszystko. O wyniku zaważyła tylko jedna bramka.

Od początku spotkania zapowiadała się równa walka. Jastrzębianie mieli okazję na pierwszą bramkę już w 4. minucie, jednak strzał Michala Plichty obronił Kosowski. To tyszanie otworzyli wynik w 12. minucie.

Druga bramka padła dopiero w 34. minucie. Tym razem cieszyli się z niej hokeiści JKH. Radość jednak nie trwała długo bo w 36. minucie na 2:1 podwyższył Marcin Kolusz.

Gra jastrzębian w trzeciej tercji mogła się podobać. Jastrzębianie atakowali częściej i tworzyli groźne akcje. W 44. minucie dzięki akcji Michala Plichty i strzale Radosława Nalewajki podopieczni Roberta Kalabera wyrównali na 2:2. O wyniku zaważyła bramka z 50. minuty, kiedy Mateusz Bepierszcz pokonał Davida Zabolotnego. Jastrzębianie sugerowali sędziemu, że wysokie uniesienie kija, ale protesty zdały się na nic.

JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
0:1 - 11:57 - Josef Vitek - Filip Komorski, Bartłomiej Pociecha
1:1 - 33:28 - Tobiasz Bigos - Patrik Stantien, Leszek Laszkiewicz (5/4)
1:2 - 35:36 - Marcin Kolusz - Mateusz Bryk, Jarosław Rzeszutko (5/4)
2:2 - 43:10 - Radosław Nalewajka - Michal Plichta, Juraj Petro
2:3 - 49:41 - Mateusz Bepierszcz - Bartłomiej Pociecha, Łukasz Sokół

JKH GKS Jastrzębie: Zabolotny (Berggruen) - Górny, Bigos, Ł. Nalewajka, Stantien, Laszkiewicz - Latál, Vrána, Plichta, Petro, Jaworski - Pastryk, Szczurek, Matusik, Rostkowski Stasiewicz oraz R. Nalewajka.

GKS Tychy: Kosowski (Žigárdy) - Ciura, Kolarz, Bagiński, Kartoshkin, Woźnica - Sokół, Pociecha, Vitek, Komorski, Bepierszcz - Bryk, Kotlorz, Kolusz, Rzeszutko, Witecki - Gazda, Hertl, Majoch, Kalinowski, Jeziorski.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!