Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
16 lutego 2016

Basen w ZS nr 6 po remoncie. Zadbany i czysty

Basen w ZS nr 6 po remoncie. Zadbany i czysty
fot. UM Jastrzębie

Pod koniec stycznia zakończono remont basenu znajdującemu się w Zespole Szkół nr 6. Teraz jest czysto i schludnie, a woda jest jedną z najczystszych w regionie. To najprawdopodobniej nie koniec przebudowy basenu.

Przygoda basenu z ZS nr 6 z Sanepidem ma już długą historię. Basen był niejednokrotnie zamykany ze względu na zły stan i chwilę później otwierany. W ostatnim czasie jednak jego stan był tak zły, że konieczny był gruntowny remont.

Remonty przeprowadzono w szatniach, łaźniach, korytarzach i w pomieszczeniu bileterów. Najważniejszą jednak sprawą była wymiana filtra. Teraz, po jego wymianie, woda w basenie jest jedną z najczystszych w regionie.

Zespół Szkół nr 6 czyni starania by wyłożyć nieckę basenu nowymi kafelkami

Polub i udostępnij
Czytaj też

Będzie jeszcze jeden basen w Jastrzębiu? Będzie jeszcze jeden basen w Jastrzębiu?

Woda w basenie będzie cieplejsza Woda w basenie będzie cieplejsza

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Hajer18.02.2016 13:15

Ostatni raz bylem tam 18 lat temu, nic sie nie zmienilo...

Mieszkaniec16.02.2016 19:02

Mamy tylko dwa baseny z czterech. Basen przy KWK Moszczenica zniknął tak jak baset w hotelu Diament. Ten drugi był fantastycznym miejscem do nauki pływania dla małych dzieci. Szkoda.
Dobrze, że miasto podjęło się remontu basenu w ZS6. To przytulne miejsce.