Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
31 marca 2016

Coria wydaje kolejny singiel [zobacz teledysk]

Coria wydaje kolejny singiel [zobacz teledysk]

"Another Human Breaking" tak nazywa się kolejny singiel wydany przez jastrzębski zespół Coria. To kolejny singiel z najnowszej płyty "Kwestia czasu". Dziś (tj. 31 marca) odbędzie się premiera singla.

Czwarty singiel z albumu "Kwestia czasu", wydanego pod koniec 2015 roku, doczekał się realizacji. Jak mówi Tomasz Mrozek z zespołu, utwór opowiada o wizji osoby przeżywającej wojnę. Tekst ma uświadomić słuchacza, że nie wszystko musi trwać wiecznie i spokój każdego z nas może być zagrożony. Co ciekawe, utwór "Another Human Breaking" jest anglojęzyczny, a nie jak do tej pory śpiewany po polsku.

- Zdecydowaliśmy się na utwór anglojęzyczny, po to by mógł on również wyjść do słuchaczy spoza naszego kraju. Już podczas tworzenia był numerem mocnym w swoim brzmieniu, dlatego też chciałem by przekaz był adekwatny - mówi wokalista, Tomasz Mrozek.

Zespół nagrywał teledysk w Rybniku, na terenie nieistniejącej już kopalni Rymer.

- Miejsce miało niezwykły klimat. Nad nami wciąż znajdowały się siatki i oprzyrządowania do wieszania górniczych ciuchów. Zanim całość nadawała się do użytku musieliśmy sporo pozamiatać - mówi gitarzysta Corii, Dominik Stypa.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Koncert  zespołu Coria w Domu Zdrojowym Koncert zespołu Coria w Domu Zdrojowym

Nowy album zespołu Coria - "Zwierzę(się)" Nowy album zespołu Coria - "Zwierzę(się)"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
józek02.04.2016 18:02

Ale to już było.

Pan ModeratorPan Moderator02.04.2016 9:10

@Prawdomówny, artykuły nie są sponsorowane. Jeśli jakiekolwiek są, a zdarza się to wyjątkowo rzadko, są oznaczone u góry nad tytułem napisem "sponsorowane". Taki jest wymóg prawny. Nie nam oceniać poziom muzyczny zespołu czy gust słuchaczy i decydować za nich czy wypada zamieścić artykuł czy nie. Otrzymaliśmy informację prasową na temat singla, inne zespoły takich nie wysyłają, stąd nie zawsze wiemy co się u nich dzieje.

Prawdomowny02.04.2016 0:31

Odnosze wrazenie, ze te wszystkie artykuly dotyczace zespolu Coria sa sponsorowane i na sile wrzucane aby dzialaly jako promocja kapeli. Mnie sie to nie podoba poniewaz w mojej opinii poziom muzyczny jaki reprezentuje sklad powyzszego zespolu nie zalicza sie do najwyzszych lotow muzyki rockowej, wlasciwie to taka dzisiejsza profanacja tego gatunku. Wypowiedz swoja argumentuje tym, ze w Jastrzebiu mamy wiecej ludzi dzialajacych w branzy muzycznej, o ktorych niestety cisza na tym portalu - a szkoda. Badzmy sprawiedliwi: albo promujemy wszystkich albo dajemy sobie spokoj z promocja kogokolwiek. Prosze Admina o przemyslenie moich slow.
Pozdrawiam myslacych..

smerf12501.04.2016 17:20

Do meloman nie sadysta. Perkusja? jest. Gitara? jest. Wokal? jest. Chłopaki się starają i robią to co lubią. Chyba za bardzo chamerykańskie aż do bólu ale.....Ale mają pomysł na siebie i na wolny czas miast myśleć o tym jak postawić najnowszą galerię. Brawo chłopaki

meloman nie sadysta01.04.2016 14:04

To jest pseudo muzyka. Jeden rytm z punktującą gitarą nic nie wnosi nowego. To prościutka muzyczka. Ale jeśli komuś taka "muzyka" i ten mrugający teledysk to ma do tego prawo.
Zaraz się nam mnie rzucą wielbiciele tego prostego rytmu.