Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
20 kwietnia 2016

Trener judo podejrzany o pedofilię

Trener judo podejrzany o pedofilię
fot. jastrzebieonline.pl

Jastrzębska prokuratura wystąpiła o nakaz aresztowania dla trenera judo, Roberta R., który podejrzany jest o pedofilię. Pokrzywdzone mają być cztery osoby. We wtorek przesłuchiwano trenera. Trenerowi grozi 12 lat więzienia. Robert R. nie przyznał się do zarzucanych mu czynów.

Robertowi R. postawiono 8 zarzutów, które dotyczą nadużycia swojej funkcji i dopuszczenia się czynności seksualnych. Pokrzywdzone są cztery osoby, w tym dwie poniżej 15 roku życia. Prokuratura bada lata 2012-2015. Sprawę zgłosiła matka jednej z pokrzywdzonych dziewcząt.

W miniony wtorek przesłuchano trenera i Prokuratura Rejonowa zdecydowała się o wystąpienie o nakaz aresztowania dla Roberta R.

Robert R. trenuje młodzież już od wielu lat. W swojej karierze trenerskiej był trenerem olimpijskiej reprezentacji judo kobiet. W 2010 otrzymał nagrodę Ministra Sportu, a w 2014 otrzymał oznakę „Zasłużony dla Miasta Jastrzębie-Zdrój”. Wielokrotnie otrzymywał wyróżnienia za wyniki swoich zawodników.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sukces  zawodniczek Judo Koka we Włoszech Sukces zawodniczek Judo Koka we Włoszech

6 lat więzienia dla Roberta R. Sąd wydał wyrok 6 lat więzienia dla Roberta R. Sąd wydał wyrok

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (27)
do pytanie goscia z 20.04.2016.12.21.26.05.2016 21:41

No wlasnie, powtorze pytanie jakie zadal gosc: jak to sie dzieje ze prokuratura stawia zarzuty /tak bez pokrycia? /adwokatowi z Jbia Z, o pedofilie z powodztwa jego bylej zony/sedziny/, po czym sprawa rozplywa sie w powietrzu.Obecne ten adwokat otwarl sobie kilka kancelari adwokackich Jbiu-Z i okolicznych miastach. Natomiast informacji sprostowania w tej sprawie brak. Czyzby matka dziecka-sedzina, molestowanego przez wlasnego ojca-adwokata, wymyslila sobie scence fiction? i po co?
Trudno w to uwierzyc, podobnie jak w sprawiedliwosc wymiaru tzw sprawiedliwosci.

do ja12.05.2016 20:40

20lat temu!!! I nikt by niczego z tym nie zrobil??wszyscy wiedzieli i milczeli???dzieciaki??rodzice???nie wierze w to.

Jaa08.05.2016 23:46

Napiszę tak moj syn miał krótki epizod w owym klubie teraz ma 20lat mieszka za granicą właśnie wpadł na krótki urlop ,opowiadam synowi sytuację on odpowiada....mamo pewnie że to prawda ....Hmm? ??

MIRA26.04.2016 20:08

Nie wierzę w te oskarżenia.Judo to jego pasja od dziecka.Osiągnął tak wiele i ryzykowałby utratę tego wszystkiego?To niemożliwe!!! Robert trzymaj się....

s24.04.2016 15:31

i love judo hahahh to ze go znasz jako trenera mnie nie dzwi ale pewnie nie wiesz jak sie zachowuje poza mata wiec sie nie wypowiadaj bo on potrafi oddzielac zycie osobiste i prace i tu i tu zachowuje sie inaczej

I Love JUDO23.04.2016 17:17

15 lat znam Roberta z maty treningów obozów zawodów . NIE WIERZĘ i mam nadzieję że kara spotka te dziewczyny za zszarganie dobrego imienia i zniszczenie kariery i życia takiemu człowiekowi .

ola22.04.2016 13:39

do Gość, przez to że jest prawnikiem i synem lekarza sprawa się przeciąga

Pokaż wszystkie opinie (27)