Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
25 kwietnia 2016

Areszt za próbę gwałtu. Spłoszyli go przechodnie

Areszt za próbę gwałtu. Spłoszyli go przechodnie
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

24-latek z Jastrzębia spędzi najbliższy czas w areszcie. Mężczyzna próbował zgwałcić kobietę, jednak spłoszyli go przechodnie. Jastrzębianin był już wcześniej karany za przestępstwa z użyciem przemocy.

Zdarzenie miało miejsce w miniony poniedziałek, po godzinie 22:00. 24-latek śledził kobietę w drodze do domu. Przystawił do szyi jastrzębianki ostry przedmiot i usiłował ją zgwałcić. Został jednak spłoszony, kiedy na miejscu pojawiły się osoby przechodzące obok.

- Świadkowie próbowali dogonić sprawcę, jednak zdołał on uciec. Następnego dnia pokrzywdzona przyszła do jastrzębskiej komendy i o wszystkim opowiedziała policjantom, którzy rozpoczęli poszukiwania przestępcy - informuje policja.

Sprawcą okazał się 24-letni mieszkaniec naszego miasta. Już wcześniej był karany za przestępstwa z użyciem przemocy. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu. Teraz najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie, gdzie będzie czekał na proces. Grozi mu kara 12 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
molwolt04.05.2016 13:47

@baba, widocznie nikt się Toba nie interesuje

Gość27.04.2016 7:30

Na Wielkopolskiej znowu zaciemnienie, panie powinny uważać.

Gość26.04.2016 8:34

Skoro mamy sezon na gwałcicieli, to panie powinny unikać ulicy Wielkopolskiej. Regularnie co kilka nocy nie działa oświetlenie i zwykle trwa to dwie, trzy noce. Jeżeli oświetlenie działa to teoretycznie, bo niektóre lampy wyłączają się na kilka sekund lub nawet minut. Służby reagują, jak to służby w Jastrzębiu, czyli z opóźnieniem lub wcale.

Młoda25.04.2016 16:45

Takiego od razu wykastrowac i wypuscic. Teraz bedzie zyl jak PAN w wiezieniu za pieniadze ludzi pracy.!!

ona25.04.2016 14:21

Kobieta zawsze jest na straconej pozycji w takich sytuacjach... jeśli koleś ma problemy z agresją i już usiłował zrobić coś takiego to raczej nic dobrego z niego na wilności nie będzie. pytanie czy ewentualnie po wyjściu na wolność nie będzie z nim gorzej, bo pojęcie 'resocjalizacji' w polskich zakładach to raczej abstrakcja.

Baba25.04.2016 12:10

A tam... Ciekawe, że mnie nigdy nikt nie próbował zgwałcić....

krolik25.04.2016 12:05

Nie jedna kobieta wraca do domu o późnej godzinie. Moim zdaniem tez należy sie wysoka kara by inni tacy jak on nie czuli sie bezkarni. Pamiętajmy że mogło tam nie być ludzi i skończyłoby to się tragicznie dla tej kobiety

Pokaż wszystkie opinie (13)