Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
13 maja 2016

Potrącił 88-latkę cofając ciężarówką

Potrącił 88-latkę cofając ciężarówką
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W czwartek na ulicy Moniuszki mogło dojść do groźnego wypadku. Kierowca ciężarówki, cofając pojazdem potrącił 88-latkę. Kobieta trafiła do szpitala ze złamaniami.

Zdarzenie miało miejsce kilka minut przed godziną 7:00 na ulicy Moniuszki. 37-letni kierowca ciężarowego mercedesa nie zauważył przechodzącej przez jezdnie pieszej i podczas cofania pojazdu potrącił ją. Zarówno kierowca, jak i kobieta byli trzeźwi. Poszkodowana trafiła do szpitala.

Przypomnijmy, że pod koniec ubiegłego roku na ulicy Rybnickiej doszło do śmiertelnego wypadku. Kierowca ciężarówki cofając na parkingu najechał na 74-letniego mężczyznę. Mieszkaniec Jastrzębia poniósł śmierć na miejscu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pobił człowieka - szuka go Policja Pobił człowieka - szuka go Policja

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
bąk14.05.2016 12:41

łażą emeryty jak święte krowy to potem im tak dobrze!!!

Temida14.05.2016 7:39

To w ogóle jest paranoja jak można być potrąconym przez cofającą ciężarówkę? Duże to i powolne. No chyba, że specjalnie. Kierowca może nie widzieć bo nie ma lusterka wewnętrznego. Choć się słyszało przypadki potrącenia przez walec drogowy....