Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
19 maja 2016

Co z boiskiem Kamila Glika na Przyjaźni?

Co z boiskiem Kamila Glika na Przyjaźni?To boisko niedługo zmieni się profesjonalny obiekt sportowy
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Piłkarz reprezentacji Polski, Kamil Glik w poprzednim roku dorzucił się do budowy boiska na os. Przyjaźń. Wszyscy mieli nadzieję, że boisko gotowe będzie już na wakacje, ale wszystko wskazuje na to, że będzie to dużo później.

Według planów, prace przy boisku miały się rozpocząć w kwietniu tego roku. Jednak przez problemy formalne, prace przy całej inwestycji się przedłużyły. Konieczne było porozumienie się z prywatnym właścicielem pobliskiego terenu. Chodzi o drogę dojazdową, która przy okazji budowy obiektu musi być wykonana. Właśnie teraz opracowywany jest projekt drogi dojazdowej. Ma być gotowy do końca czerwca.

- Jak będzie wykonany projekt drogi, to będzie można rozpocząć procedurę przetargową - informuje urząd miasta.

Projekt boiska został już wykonany. Będzie boisko do piłki nożnej o nawierzchni z trawy sztucznej z ogrodzeniem w postaci piłkochwytów i oświetleniem. Pole gry będzie wynosić 20x34 metrów.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kto pozyskał pieniądze na "boisko Glika"? Kontrowersyjny Billboard Kto pozyskał pieniądze na "boisko Glika"? Kontrowersyjny Billboard

Na Przyjaźni była impreza! Na Przyjaźni była impreza!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!