Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°
3 czerwca 2016

Chcą zapłacić 10 mln euro za jastrzębianina

Chcą zapłacić 10 mln euro za jastrzębianina
fot. uefa.com

Kamil Glik może zastąpić w Borussi Dortmund Matsa Hummelsa. Klub z Dortmundu gotowy jest zapłacić za jastrzębianina 10 mln euro. Aktualny klub piłkarza, Torino FC chce jednak 13 mln euro.

Negocjacje w sprawie transferu trwają. Obserwatorzy uważają, że rozbieżność kwot nie jest duża i najprawdopodobniej oba kluby się porozumieją. Jeśli tak, to Borussia Dortmund będzie bogatsza o trzeciego Polaka. W klubie grają już Łukasz Piszczek i Jakub Błaszczykowski.

Kamil Glik urodził się w 1988 roku w Jastrzębiu-Zdroju. Zaczynał grę w MOSiR Jastrzębie, a później w Wodzisławiu Śląskim. Od 5 sezonów gra we włoskim Torino, gdzie jest kapitanem drużyny. Gra również w reprezentacji Polski.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Derby na remis. GKS remisuje z Tychami Derby na remis. GKS remisuje z Tychami

GKS wygrywa z Podbeskidziem. Gol w ostatnich minutach! GKS wygrywa z Podbeskidziem. Gol w ostatnich minutach!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
.05.06.2016 22:03

No i dlatego nie ma co ładować kasy w piłkę nożną, bo i tak mamy jej za mało, zeby nasze kluby cokolwiek osiągały w Europie, lepiej stawiać na o wiele tańsze dyscypliny: siatkę, piłkę ręczną, koszykówkę itd.

Którey05.06.2016 13:51

Zobaczcie teraz na przykładzie człowieka z naszego miasta jak wielkie pieniądze obraca się w piłce nożnej za zawodników powiedzmy sobie " przyzwoitych " 10 mln Euro !!!! 44 mln złote !!! . Jeden człowiek w piłce = hegemonia jakiegoś klubu siatkarskiego przez 10 lat z gwiazdami w składzie

i04.06.2016 15:19

pewnie nic z tego nie bedzie