Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
3 czerwca 2016

Chcą zapłacić 10 mln euro za jastrzębianina

Chcą zapłacić 10 mln euro za jastrzębianina
fot. uefa.com

Kamil Glik może zastąpić w Borussi Dortmund Matsa Hummelsa. Klub z Dortmundu gotowy jest zapłacić za jastrzębianina 10 mln euro. Aktualny klub piłkarza, Torino FC chce jednak 13 mln euro.

Negocjacje w sprawie transferu trwają. Obserwatorzy uważają, że rozbieżność kwot nie jest duża i najprawdopodobniej oba kluby się porozumieją. Jeśli tak, to Borussia Dortmund będzie bogatsza o trzeciego Polaka. W klubie grają już Łukasz Piszczek i Jakub Błaszczykowski.

Kamil Glik urodził się w 1988 roku w Jastrzębiu-Zdroju. Zaczynał grę w MOSiR Jastrzębie, a później w Wodzisławiu Śląskim. Od 5 sezonów gra we włoskim Torino, gdzie jest kapitanem drużyny. Gra również w reprezentacji Polski.

Polub i udostępnij
Czytaj też

GKS Jastrzębie przegrywa z Katowicami na Harcerskiej GKS Jastrzębie przegrywa z Katowicami na Harcerskiej

Kto pozyskał pieniądze na "boisko Glika"? Kontrowersyjny Billboard Kto pozyskał pieniądze na "boisko Glika"? Kontrowersyjny Billboard

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
.05.06.2016 22:03

No i dlatego nie ma co ładować kasy w piłkę nożną, bo i tak mamy jej za mało, zeby nasze kluby cokolwiek osiągały w Europie, lepiej stawiać na o wiele tańsze dyscypliny: siatkę, piłkę ręczną, koszykówkę itd.

Którey05.06.2016 13:51

Zobaczcie teraz na przykładzie człowieka z naszego miasta jak wielkie pieniądze obraca się w piłce nożnej za zawodników powiedzmy sobie " przyzwoitych " 10 mln Euro !!!! 44 mln złote !!! . Jeden człowiek w piłce = hegemonia jakiegoś klubu siatkarskiego przez 10 lat z gwiazdami w składzie

i04.06.2016 15:19

pewnie nic z tego nie bedzie