Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
13 czerwca 2016

Trwają remonty chodników. Będą gotowe w lipcu

Trwają remonty chodników. Będą gotowe w lipcu
fot. UM Jastrzębie

W kilku miejscach w mieście prowadzone są remonty chodników. Drogowców można spotkać przy ulicy Górniczej, Pszczyńskiej oraz Ligonia. Prace mają zakończyć się na początku lipca.

Przy ulicy Pszczyńskiej chodnik remontowany jest od skrzyżowania z al. Piłsudskiego do skrzyżowania z ul. Rybnicką. Prace przy tym remoncie mają potrwać jeszcze do końca czerwca. Koszt remontu to 119 tys. zł.

Ciągle trwa jeszcze remont ulicy Górniczej i Ligonia. Chodnik zostanie wyremontowany aż do skrzyżowania z ulicą Wodzisławską. Prace polegają na wymianie nawierzchni chodnika wraz z podbudową na kostkę betonową. Koszt robót wynosi około 168 tys. zł. Prace mają się zakończyć do 9 lipca.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

"Policja! Ukradł mi kota" "Policja! Ukradł mi kota"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Matka14.06.2016 8:59

Chodnik wzdłuż całej ulicy Północnej to istny koszmar. Matka z wózkiem nie ma szans żeby po nim przejść pod skosem. Cały nadaje się do wymiany.

koks13.06.2016 23:27

Górnicza to była tragedia