Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
4 października 2016

Jastrzębianki i jastrzębianie dołączyli do czarnego protestu

Jastrzębianki i jastrzębianie dołączyli do czarnego protestu

Mieszkanki i mieszkańcy naszego miasta dołączyli do ogólnopolskiego protestu przeciwko zaostrzeniu ustawy aborcyjnej. Ubrani na czarno protestujący przeszli głównymi ulicami naszego miasta.

Ludzie zgromadzili się najpierw pod urzędem miasta, by później ulicami naszego miasta przejść pod halę widowiskowo-sportową. Ubrani na czarno uczestnicy czarnego marszu przeszli aleją Piłsudskiego oraz aleją Jana Pawła II. Wśród protestujących były zarówno kobiety młode, jak i starsze, ale również wielu panów. Protestujący wyszli na ulice z takimi hasłami jak "Nie jestem za aborcją, chcę mieć wolny wybór", "Nic o nas bez nas" czy "Oprócz macic, mamy mózgi".

Chodzi o projekt ustawy, która całkowicie zabrania przerywania ciąży. Niedawno posłowie skierowali go pod obrady komisji sejmowych. 3 października protesty odbywały się w całej Polsce, a nawet za jej granicami.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Związkowcy jadą na Warszawę JSW: Związkowcy jadą na Warszawę

Protest żółtych kamizelek w siedzibie JSW Protest żółtych kamizelek w siedzibie JSW

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (33)
bolek10.10.2016 14:28

i tak grozi nam państwo totalitarne

Bywalec08.10.2016 15:51

Piszący przeciw temu czego domagały się kobiety protestujące albo nie rozumieją oc o chodzi albo są ludźmi o małych rozumkach. Ania ma rację. Chodzi "tylko" o wolność decydowania o sobie. Nikt za biurka nawet jak się powołuje na swoje poselstwo w sejmie, czy nawet jest premierem lub prezydentem nie ma prawa do wtrącania się do życia obywateli. PiS się ośmieszył i pokazał jaką jest zakłamaną patią podsuwając projekt "obywatelski". On nie miał nic wspólnego z nami, czyli obywatelami Polskimi. Stała za tym grupa cwaniaków należacych do PiS i wykonujących zadanie zlecone przez Jarosława Kaczyńskiego na życzenie biskupów, którzy udają, że stają w obronie życia. Kościelni wymordowali miliony ludzkich istnień w imię Boga. Dziś stają w obronie "życia poczętego" ale nie pomagają życiu naradzonemu. Żeby się o tym przekonać wystarczy odwiedzić jakąkolwiek instytucję prowadzoną przez zakonnice w której mieszkają dzieci lub dorośli, którzy nie mają swego domu rodzinnego. To co tam sie dzieje często uwłacza wierze w Boga.

Ania.07.10.2016 13:41

Widzę te wypowiedzi to krew mi się burzy. Zaraz widać ,że to ludzie nie mający pojęcia o co w tym wszystkim chodzi,albo po prostu nie douczeni i całkowicie brak inteligencji. Ludzie weźcie w końcu do ręki jakąś gazetę i poczytajcie .TU CHODZI O NASZE PRAWO czyli możliwość decydowania o sobie . Brak prawa to jest jednoznaczne z niewolnictwem. A my jesteśmy POLKAMI,a NIE MUZUŁMANKAMI !!! To nie nawiedzeni faceci i pomazańcy mają o nas decydować.

ula07.10.2016 11:33

jak mozna wrzeszczeć,, pozwólcie nam mordować dzieci,, nawet Hitler robił to po cichu

typ do Obiektyw06.10.2016 22:46

Bo to twój plemnik XD

belzebub06.10.2016 15:47

no to jeśli używasz pigułek to czemu chcesz legalnej aborcji? coś ci się porabało!!! i widocznie wiesz jaka jest taryfa na disco skoro piszesz o paczce fajek...

do belzebub06.10.2016 12:30

A słyszałeś o pigułkach. Nie trzeba się skrobać, aby nie być w ciąży. Pewnie sam dajesz ciała za paczkę fajek.

Pokaż wszystkie opinie (33)