Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
4 października 2016

51-latek sam się okaleczył i wymyślił rozbój

51-latek sam się okaleczył i wymyślił rozbój
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

51-latek może teraz zapłacić wysoką grzywnę za bezpodstawne zgłoszenie interwencji policji. Jastrzębianin sam się okaleczył i wymyślił, że napadła go trójka mężczyzn. Później tłumaczył, że miał omamy po alkoholu.

Do napadu miało dojść w miniony weekend w jednym z bloków na ulicy Kurpiowskiej. 51-latek, który podawał się za ofiarę, miał zostać zaatakowany przez trójkę nieznanych mu mężczyzn. Mieli oni zażądać od niego spłaty długów jego syna. Sprawcy rzekomo zadali kilka ran ciętych, zabrali 200 zł i odjechali ciemnym bmw.

- Stróże prawa natychmiast podjęli szereg działań, włącznie z powiadomieniem o zdarzeniu policjantów z sąsiednich miast i blokadą dróg. Już po godzinie intensywnej pracy wyszło na jaw, że do rozboju nie doszło. Mężczyzna tłumaczył, że miał omamy spowodowane nadużywaniem alkoholu, podczas których sam się okaleczył - informuje policja.

Teraz żart 51-latka może go słono kosztować. Za bezpodstawne zgłoszenie interwencji grozi areszt lub wysoka grzywna.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Prawo a nie bezprawie04.10.2016 18:26

Niech zapłaci. To przywraca trzeźwość umysłu. Leczy z omamów.