Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
9 listopada 2016

AWF w mieście. Współpraca z jastrzębską szkołą

AWF w mieście. Współpraca z jastrzębską szkołą
fot. wikipedia

Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego zawarł porozumienie z Akademią Wychowania Fizycznego w Katowicach w sprawie współpracy pomiędzy szkołą, a uczelnią. Umowę zawarto w poniedziałek, 7 listopada. 

Porozumienie przewiduje współpracę na płaszczyźnie dydaktycznej, a dokładnie w zakresie szkolenia sportowego, promocji zdrowego stylu życia i badań naukowych związanych z kulturą fizyczną.

- Ponadto ideą porozumienia jest stwarzanie warunków do rozwijania indywidualnych zainteresowań i podnoszenia kwalifikacji sportowych młodzieży ZSMS oraz możliwości łączenia uprawiania sportu z kontynuacją dalszej nauki w ramach studiów na AWF Katowice – napisano między innymi w preambule porozumienia.

- Na mocy podpisanego porozumienia Akademia będzie wspomagać Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego w zakresie przeprowadzenia procesu diagnostycznego i monitoringu uczniów – sportowców kształcących się w  szkole oraz systematycznej kontroli ich postępów sportowych po kolejnych etapach szkolenia. Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego będzie promować uczelnię, jej kierunki kształcenia i osiągnięcia w swoim środowisku, np. poprzez informowanie o współpracy na swojej stronie internetowej – poinformował Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego.

Dyrektor szkoły Zbigniew Miłoś jest zadowolony, że jego szkoła nawiązała współpracę z tak renomowaną uczelnią, jaką jest katowicka Akademia Wychowania Fizycznego.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

ZSMS ogłasza nabór do klasy sportowej ZSMS ogłasza nabór do klasy sportowej

W ZSMS odbędą się konsultacje treningowe W ZSMS odbędą się konsultacje treningowe

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!