Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
30 listopada 2016

Szopki krakowskie w Jastrzębiu

Szopki krakowskie w Jastrzębiu Zobacz więcej zdjęć
fot. MOK Jastrzębie

Chociaż do Świąt Bożego Narodzenia pozostało jeszcze trochę czasu, to już można poczuć ich atmosferę, wybierając się do galerii „Epicentrum”. Właśnie tam już niedługo prezentowana będzie wystawa szopek krakowskich. 

„Kolędnicy od Krakowa” - taki tytuł nosi wystawa szopek, które pochodzą z Muzeum Etnograficznego w Krakowie. Wernisaż wystawy odbędzie się w piątek, 2 grudnia, o godz.18,  w Galerii "Epicentrum" (MOK, al. Piłsudskiego), na który zaproszeni są mieszkańcy.

- Oprócz szkopek będzie można własnoręcznie wykonać ozdobę choinkową czy pokolorować rysunki o tematyce świątecznej.  Na wernisażu odbędzie się pokaz wykonania regionalnych ozdób choinkowych z „opłatka-świat” i ze „słomy-pajączek” - informuje Miejski Ośrodek Kultury.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wielbłąd Czesio bohaterem żywej szopki Wielbłąd Czesio bohaterem żywej szopki

Pożar choinki w święta. Lokator odwieziony do szpitala Pożar choinki w święta. Lokator odwieziony do szpitala

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
zdzichu01.12.2016 9:54

Ciekawa wystawa, brawo MOK