Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
EkoOkna
7 grudnia 2016

Pomóżcie skompletować paczkę!

Pomóżcie skompletować paczkę!
fot. Szlachetna Paczka

Szlachetna Paczka – wielka akcja charytatywna na Święta Bożego Narodzenia działa także w Jastrzębiu. Dzięki wolontariuszom i darczyńcom pomoc trafi do 31 rodzina na terenie naszego miasta. Ale uwaga! Potrzebna jest wasza pomoc! Chodzi o skompletowanie paczek dla naszych mieszkańców. 

- Okazało się, że nie wszystkie dzieci otrzymają wymarzonej lalki czy autka. Może ktoś z was mógłby zostać świętym Mikołajem i podarować tym dzieciakom odrobinę nieba tu, na ziemi. Potrzebujemy czterech lalek barbie  mate do tańczenia i autka na zdalne sterowanie -  apeluje Edyta Malik, lider rejonu. (Każdy chętny może zgłosić swoją pomoc za pośrednictwem portalu FB).

Paczki, które trafią w tym roku do 31 rodzin z terenu naszego miasta są bardzo bogate, zawierają między innymi pralki, lodówki, odkurzacze. Czyli sprzęt, na które ubogie rodziny nie mogą sobie pozwolić. Każdy, kto chce dorzucić coś od siebie do Szlachetnej Paczki ma taką możliwość. Potrzebne jest wszystko, od proszków do prania, szeroko rozumianej chemii gospodarstwa domowego, do żywności pakowanej w ten sposób, że można ją spożyć w późniejszym terminie. Mile widziane są też zabawki. Każdy, kto chce ofiarować jakiś przedmiot może dołączyć do ekipy szlachetnej paczki. Kontakt za pośrednictwem portalu  FB.  Zbiórka trwa do soboty.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wielbłąd Czesio bohaterem żywej szopki Wielbłąd Czesio bohaterem żywej szopki

Pożar choinki w święta. Lokator odwieziony do szpitala Pożar choinki w święta. Lokator odwieziony do szpitala

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
do Gość 10:2808.12.2016 20:33

Ale po co iść do pracy? Tutaj bez wysiłku dostaną czego potrzebują.

Gość08.12.2016 13:13

Może koledzy z pracy księdza Stryczka odpalą na pomoc biednym część ze świątecznego podatku, zwanego też kolędą ?

Gość08.12.2016 10:28

Czy ktoś z tych 31 rodzin poprosił o załatwienie pracy? Może jednak łatwiej korzystać z pomocy?

S108.12.2016 8:47

Porażka. Bieda aż piszczy a większość tych rodzin ma większe dochody niż ja. I mi jakoś nikt nie pomaga. No ale ja pracuję więc nie zaliczam się do patologii.

Gość07.12.2016 13:53

Prawdziwa bieda, nie mają lalek barbie, samochodów zdalnie sterowanych i mat do tańczenia. Skoro bieda, to skąd będą mieli kasę na opłacenie rachunków za prąd zużyty przez lodówki, pralki odkurzacze?