Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
21 grudnia 2016

Groził byłej dziewczynie, bo chciał zabrać jej telefon

Groził byłej dziewczynie, bo chciał zabrać jej telefon
fot. KMP Jastrzębie

Groził i szarpał swoją byłą partnerkę. W ten sposób chciał ją zmusić do oddania telefonu, który podarował jej kilka miesięcy wcześniej. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. 

Policjanci dwukrotnie interweniowali we wtorek w związku z awanturą wywołaną przez 21-latka. Odnosił się on w sposób agresywny do swojej byłej dziewczyny, a nawet szarpał ją.

 - Gdy po raz pierwszy przyjechali do jego byłej partnerki, okazało się, że chwilę wcześniej mężczyzna zaczepił ją, kiedy wracała do domu, poszarpał i siłą wciągnął do swojego mieszkania, żeby zabrać telefon komórkowy, który kilka miesięcy wcześniej dostała od niego w prezencie. Po powrocie do domu, 24-latka postanowiła o wszystkim powiadomić policję. Niedługo po odjeździe stróżów prawa, 21-latek wrócił do bloku swojej byłej dziewczyny i zaczął kopać w drzwi mieszkania, wyzywając ją przy tym. Widząc mundurowych, mężczyzna uciekł z klatki schodowej. Został jednak zatrzymany w pobliżu. 21-latek trafił do policyjnego aresztu. Jastrzębianin przyznał się do użycia siły wobec swojej byłej dziewczyny oraz zabrania jej telefonu - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 Teraz mężczyźnie grożą trzy lata więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Ocena21.12.2016 21:10

Co za ******! Brak honoru.
Ziomek, już czekamy na ciebie. Domyślasz się gdzie i po co?

tomasz21.12.2016 14:45

Starsza wydaje sie bardziej doswiadczona osoba :-)

józek21.12.2016 9:34

Borok ,biedak , nie umiał godnie odejść .

ziomek21.12.2016 8:24

poleciał na taką starą rurę ? Zamiast 18 patroszyć !