Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
5 stycznia 2017

Zabawa na lodzie mogła skończyć się tragicznie

Zabawa na lodzie mogła skończyć się tragicznie
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Gdyby nie interwencja mundurowych mogłoby dojść do tragedii. Dwóch chłopców bawiąc się na przymarzniętym stawie wykazało się całkowitym brakiem wyobraźni. 

Już samo wejście na zamarznięty akwen wodny może zakończyć się tragicznie, nie mówiąc o ślizganiu, czy spacerowaniu. Właśnie z powodu nieodpowiedzialnej zabawy na lodzie interweniowali w środę jastrzębscy mundurowi, w trakcie patrolu ulicy Cieszyńskiej.

- Policjanci zauważyli dwóch nastolatków, ślizgających się na zamarzniętym stawie. Jako że temperatura oscylowała w granicach zera stopni, ryzyko załamania się lodu pod chłopcami było duże. Stróże prawa nakazali nastolatkom zejść z tafli, którzy nie zdawali sobie sprawę z zagrożenia, jakie niesie za sobą spacerowanie po topniejącym lodzie - poinformowała Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
lodzia07.01.2017 21:51

Znam takich dwóch braci w polityce, co stąpają po coraz cieńszym lodzie...

Doświadczony05.01.2017 22:23

Dwóch moich znajomych ze szkoły, dawno temu też się ślizgali na płytkim stawie. Wpadli pod wodę i nie wydostali się z pod niego bo lód był wystarczająco gruby, żeby go przebić spod spodu.
Dzieciaki powinni dostać takie wciry od rodziców, że na widok lodów uciekać nawet spod lodziarni.
Policjanci nie czepiają się na co dzień. Chyb, że napotkają przygłupa, który robi źle ale wydaje mu się, że on tak może.

Jastrzebianin05.01.2017 19:43

O-O co ja pacze, więcej takich policjantów. Zamiast dopierdzielać się do obywatela i karać to sugerują i zachęcają do ostrożnej zabawy no i uczą. Nie wiem który to Policjant ale GRATULACJE! (podejścia do życia i obywatela).