Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
10 stycznia 2017

Przybędzie nowych hotspotów w Jastrzębiu

Przybędzie nowych hotspotów w Jastrzębiu
fot.pixabay

Miasto robi się coraz bardziej otwarte na nowe technologie. Już teraz można na terenie Jastrzębia bezpłatnie korzystać z Internetu za pośrednictwem tak zwanych hotspotów. W tym roku ilość tych miejsc wzrośnie. 

Obecnie za darmo z WiFi można korzystać w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Wielkopolskiej, Krakowskiej, Opolskiej, Turystycznej, Jasnej, Wodeckiego, a także w placówkach Miejskiego Ośrodka Kultury - kinie „Centrum”, Galerii Historii Miasta, jak również na Stadionie Miejskim i w Urzędzie Miasta. Do miejsc tych dołączą w tym roku nowe lokalizacje w Jarze Południowym, inhalatorium. W 2018 roku - skatepark i Kąpielisko Zdrój.

Aby móc korzystać z darmowego Internetu w mieście niezbędny jest smartfon, tablet lub laptop, za pomocą, których mieszkańcy podłączają się do bezpłatnego sygnału WiFi. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Na operację będzie można zapisać się przez Internet Na operację będzie można zapisać się przez Internet

Wyzwiska, hejt, ksenofobia w internecie. Stop przemocy! Wyzwiska, hejt, ksenofobia w internecie. Stop przemocy!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
dARO11.01.2017 16:34

Cokolwiek by nie zacząć robić w tym mieście to zaraz Janusze Grażyny narzekają. hurr Durr smog nowy basen. Jastrzębiaki Cebulaki dajcie se na luz

Artur11.01.2017 10:18

Każdy ma pakiet internetu w telefonie, kto w dzisiejszych czasach korzysta z hot-spotów? Trzeba je było stawiać 10 lat temu, kiedy internet mobilny kosztował na prawdę sporo, a nie teraz, kiedy jest tani jak barszcz. Kolejne pieniądze w błoto.

Do Gościa11.01.2017 8:11

Żeby coś napisać trzeba mieć co pisać. A twoje ględzenie jest tylko po to, żeby pokazać, że PiS działa. My o tym doskonale wiemy i pamiętamy.

Przemko11.01.2017 6:56

W inhalatorium by sobie odpuścili, tam się idzie wycisz, poleżeć, porozmawiać a nie ptrykać na smartfonach.

Gość11.01.2017 5:40

Basen by porządny wybudowali taki jak Rudzie Śląskiej. Dzieci nie maja gdzie na basen chodzić a w Zdroju w lato jest ciasno, że nie opłaca się tam iść

do plugawy anonim10.01.2017 22:41

To przyjeżdżaj z tego Rybnika do Jastrzębia. U nas nie ma smogu. U nas się nie spala opon w piecach.

Gość10.01.2017 15:25

I co w tym nadzwyczajnego. można jeszcze korzystać w McDonaldzie i Carrefourze. Niedługo się będziecie chwalić, że w Kinie i szkołach można skorzystać z toalety. Już się niedobrze robi od tej propagandy sukcesu.

Pokaż wszystkie opinie (11)