Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
10 stycznia 2017

Przybędzie nowych hotspotów w Jastrzębiu

Przybędzie nowych hotspotów w Jastrzębiu
fot.pixabay

Miasto robi się coraz bardziej otwarte na nowe technologie. Już teraz można na terenie Jastrzębia bezpłatnie korzystać z Internetu za pośrednictwem tak zwanych hotspotów. W tym roku ilość tych miejsc wzrośnie. 

Obecnie za darmo z WiFi można korzystać w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Wielkopolskiej, Krakowskiej, Opolskiej, Turystycznej, Jasnej, Wodeckiego, a także w placówkach Miejskiego Ośrodka Kultury - kinie „Centrum”, Galerii Historii Miasta, jak również na Stadionie Miejskim i w Urzędzie Miasta. Do miejsc tych dołączą w tym roku nowe lokalizacje w Jarze Południowym, inhalatorium. W 2018 roku - skatepark i Kąpielisko Zdrój.

Aby móc korzystać z darmowego Internetu w mieście niezbędny jest smartfon, tablet lub laptop, za pomocą, których mieszkańcy podłączają się do bezpłatnego sygnału WiFi. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Internet domowy bez limitu Internet domowy bez limitu

Ruszają jastrzębskie aukcje WOŚP Ruszają jastrzębskie aukcje WOŚP

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
dARO11.01.2017 16:34

Cokolwiek by nie zacząć robić w tym mieście to zaraz Janusze Grażyny narzekają. hurr Durr smog nowy basen. Jastrzębiaki Cebulaki dajcie se na luz

Artur11.01.2017 10:18

Każdy ma pakiet internetu w telefonie, kto w dzisiejszych czasach korzysta z hot-spotów? Trzeba je było stawiać 10 lat temu, kiedy internet mobilny kosztował na prawdę sporo, a nie teraz, kiedy jest tani jak barszcz. Kolejne pieniądze w błoto.

Do Gościa11.01.2017 8:11

Żeby coś napisać trzeba mieć co pisać. A twoje ględzenie jest tylko po to, żeby pokazać, że PiS działa. My o tym doskonale wiemy i pamiętamy.

Przemko11.01.2017 6:56

W inhalatorium by sobie odpuścili, tam się idzie wycisz, poleżeć, porozmawiać a nie ptrykać na smartfonach.

Gość11.01.2017 5:40

Basen by porządny wybudowali taki jak Rudzie Śląskiej. Dzieci nie maja gdzie na basen chodzić a w Zdroju w lato jest ciasno, że nie opłaca się tam iść

do plugawy anonim10.01.2017 22:41

To przyjeżdżaj z tego Rybnika do Jastrzębia. U nas nie ma smogu. U nas się nie spala opon w piecach.

Gość10.01.2017 15:25

I co w tym nadzwyczajnego. można jeszcze korzystać w McDonaldzie i Carrefourze. Niedługo się będziecie chwalić, że w Kinie i szkołach można skorzystać z toalety. Już się niedobrze robi od tej propagandy sukcesu.

Pokaż wszystkie opinie (11)