Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
15 marca 2017

Policjanci i strażacy szukali dzieci

Policjanci i strażacy szukali dzieci
fot. JastrzebieOnline.pl

W poniedziałek rodzice dwójki nastolatków zaalarmowali Komendę Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju o zaginięciu swoich dzieci. W poszukiwaniach brali udział policjanci jak i strażacy z Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju. 

Informację o tym, że prowadzono poszukiwania dwójki dzieci potwierdziła rzecznik Komendy Miejskiej Policji st. asp. Magdalena Szust. Poinformowała, że policjanci odnaleźli dzieci i przekazali je pod opiekę rodziców.

W poszukiwaniach zaangażowani byli również strażacy z Państwowej Straży Pożarnej.

- Około godziny 22:00 prowadziliśmy poszukiwania w sołectwie Szeroka. Według przekazanych nam informacji dzieci, które miały wracać od dziadka nie dotarły do domu przy ulicy Truskawkowej. Na poszukiwanych natknęli się policjanci, którzy przekazali dzieci rodzicom – powiedział bryg. Mirosław Juraszczyk, rzecznik Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja

Policja: Zatrzymali go w autobusie Policja: Zatrzymali go w autobusie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!