Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
10 kwietnia 2017

Na ulicy Kaszubskiej bezdomny chciał się powiesić

Na ulicy Kaszubskiej bezdomny chciał się powiesić
fot. UM Jastrzębie / Robert Sitek

W śmietniku -„wagonie” znajdującym się przy ul. Kaszubskiej ciągle coś się dzieje. Bezdomni nie opuścili swojego obozowiska. W ubiegły piątek jeden z nich deklarował chęć popełnienia samobójstwa. 

O ekscesach, które dzieją się w śmietniku przy ulicy Kaszubskiej pisaliśmy już wcześniej. Bezdomni upodobali sobie to miejsce, jako kwaterę, dając się we znaki okolicznym mieszkańcom. Tym razem jeden „dzikich lokatorów” deklarował, że zamierza popełnić samobójstwo przez powieszenie.

- Rzeczywiście w piątek około godziny 21:00 patrol policjantów interweniował na ulicy Kaszubskiej w okolicy śmietnika. Kiedy policjanci weszli pod zadaszenie zobaczyli jednego z mężczyzn, będącego w stanie nietrzeźwości, który trzymał w ręku sznurek mówiąc, że zamierza popełnić samobójstwo. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy do wytrzeźwienia - poinformowała mł. asp. Magdalena Szust, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nie chciał zapłacić - trafił do więzienia Nie chciał zapłacić - trafił do więzienia

"Ukradła mi jedzenie z lodówki" "Ukradła mi jedzenie z lodówki"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
gość 14.07.2017 4:59

Ale sensacja, nie pierwszy i nie ostatni w tym mieście!!!! Piszcie na jakość, a nie na ilość pozycji.

Cysia 11.04.2017 8:25

Czekał aż odjedzie pociąg a PKP zlikwidowano linie więc jak tu żyć??

Wolny10.04.2017 22:55

Każdy ma prawo do siebie bo jest człowiekiem wolnym.

Pieśń kozła10.04.2017 16:38

Po prostu nie widział perspektyw w temacie wagonu.

Gość10.04.2017 13:53

kobity są temu winne, tej bezdomności facetów. Jeśi mieszkanie należy do kobity, to nawet po rozwodzie facet ma prawo w nim mieszkać, bo wniósł jakiś wkład typu pieniądze, praca itd., albo musi założyć żonie sprawę o kasę (który facet to zrobi?), a jeśli eksżona mówi: "won z mojego mieszkania", to co? Pójdzie jakiś facet do sądu, żeby od jakiejś kasjerki wydębić parę groszy? Żaden facet chyba tego nie zrobi, pójdzie pod most.

przecinek10.04.2017 13:44

poziom niektorych pisacych tu...

józwa10.04.2017 13:01

Niech spełniają swoje deklaracje a nie tylko deklarują że zamierzają popełniać samobójstwa ,jak politycy ,tylko deklaracje bez pokrycia.

Pokaż wszystkie opinie (11)