Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
20 kwietnia 2017

Zderzenie samochodów. Ranny przewieziony do szpitala

Zderzenie samochodów. Ranny przewieziony do szpitala
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

Warunki drogowe w środę nie były najlepsze. Opady śniegu z deszczem znacznie utrudniły poruszanie się samochodów. Doszło do wielu kolizji. Na ulicy Świerklańskiej miało miejsce zderzenie pojazdów. 

Przed godziną 20 na ul. Świerklańskiej na wysokości skrzyżowania z ul. Myśliwską doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów osobowych. Samochód marki Fiat, który był wyprzedzany przez volkswagena, skręcił i doszło do zderzenia w efekcie, którego oba pojazdy znalazły się na pobliskim polu. Według relacji świadków jedna osoba ranna trafiła do szpitala.

Także dzisiaj warunki na drogach nie są najlepsze. Zachowajcie szczególną ostrożność.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie samochodów na DGP Zderzenie samochodów na DGP

Straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w latarnię Straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w latarnię

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Kierowca codzienny21.04.2017 14:58

Dziś wyłączone są światła koło OBI. Czy coś się stało, tak. Jest płynny ruch. Nikt nie czeka zatruwając nas. Dlaczego nie można wyłączyć innych świateł n.p. na Bożka, i innych mniej ważnych. Nic się nie stanie. Tylko poprawi się płynność przejazdu. I zwiększy się bezpieczeństwo jazdy. Nikt nie będzie przejeżdżał na czerwonym zamiast karnie czekać mimo, że nikogo innego nie ma na skrzyżowaniu.

Trybo20.04.2017 21:10

Kupe baranów nie kierowców.

Kierujący20.04.2017 16:35

Obserwując jak zachowują się kierowcy na drogach, jak nie dostrzegają warunków, na siłę chcą wyprzedać, pokazują swe braki w wyobraźni i znajomości przepisów, nie dziwi mnie i pewnie nikogo, że w mieście i okolicach dochodzi do większej ilości wypadków. Proszę wszystkich prowadzących o włączanie myślenia na pełną moc.

oko20.04.2017 11:22

Znajac nasz wspanialy specjalistyczny szpital osoba poszkodowana standardowo odeszla