Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
26 kwietnia 2017

Ogłoszono przetarg na system rowerów miejskich

Ogłoszono przetarg na system rowerów miejskich
fot. pixabay

Ogłoszono przetarg na wykonanie systemu rowerów miejskich w Jastrzębiu-Zdroju. Oferenci mogą składać swoje propozycje, następnie w drodze przetargu zostanie wyłoniony wykonawca. Rowerów na mieście można spodziewać się w czerwcu-lipcu. 

System rowerów miejskich składać się będzie minimum z 24 sztuk rowerów oraz przynajmniej 3 punktów wypożyczenia rowerów (stacji bezobsługowych), z których każda wyposażona będzie w terminal (panel informacyjno-sterujący) oraz minimum 10 stojaków rowerowych.

System rowerów miejskich wraz z ich obsługą zostanie wprowadzony w formie pilotażowej. Obejmuje ona zorganizowanie, bieżące zarządzanie i  eksploatację  rowerów,  pobieranie  opłat  za  korzystanie  z  roweru  miejskiego oraz  utrzymanie  i  obsługę  wszystkich  urządzeń  związanych  z  funkcjonowaniem  systemu  w czasie  trwania  umowy,  a  po  zakończeniu  funkcjonowania  systemu  demontaż systemu. Funkcjonowanie systemu roweru miejskiego polegać będzie na umożliwieniu zarejestrowanym użytkownikom systemu pobrania i zwrotu roweru w dowolnym punkcie wypożyczania (stacji bezobsługowej) za opłatą, według ustalonej taryfy. Z rowerów będzie można skorzystać przez całą dobę we wszystkie dni tygodnia.

Opłaty za korzystanie z rowerów zostały ustalone następująco:

  • opłata inicjacyjna - 10,00 zł,
  • za wypożyczenie roweru do 20 minut - 0,00 zł,
  • za wypożyczenie roweru powyżej 20 minut do 60 minut - 1,00 zł
  • za rozpoczętą drugą godzinę wypożyczenia roweru - 2,00 zł
  • za rozpoczętą trzecią godzinę wypożyczenia roweru - 3,00 zł,
  • za rozpoczętą czwartą godzinę i za każdą kolejną rozpoczętą godzinę wypożyczenia roweru powyżej 4 godzin (do 12 godzin) -  4,00 zł
  • opłata za przekroczenie 12 godzin wypożyczenia roweru - 200,00 zł

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Konkurs na logo dla rowerów miejskich Konkurs na logo dla rowerów miejskich

Wygra "Pedałek", "Piździkółko", a może coś innego? Wygra "Pedałek", "Piździkółko", a może coś innego?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (28)
Prośba do Admina27.04.2017 22:17

Popieram wpis z 13.09. W ogóle zróbcie dostęp do portalu po rejestracji, potwierdzeniu danych i zalogowaniu tak, żeby było wiadomo, że wejść mogą sami swoi, a nie pisowcy. Łubu dubu, łubu dubu niech nam żyje Pani Prezydent.

aaanonimusss27.04.2017 17:00

niech każdy czytający jedno zrozumie. pisowcom i ich poplecznikom ze złości piana leci z pyska, że coś się w mieście fajnego zaczyna dziać. ich celem jest zablokować każdy dobry pomysł i obśmiać prezydent w komentarzach przez swoich podstawionych sługusów. pisowcy gdziekolwiek się pojawią (ulica, demonstracja, fora internetowe) zaznaczają swoja obecność na dwa sposoby: krzyżem i odchodami.

Gość27.04.2017 13:44

Prosi to się swinia.

do Admina strony27.04.2017 13:09

Biorąc pod uwagę, że wpisy niejakiego seboc łamią zasady netykiety. Choćby te dotyczące nieprowokowania kłótni oraz nakazu używania polskich znaków diakrytycznych, proszę Admina strony o blokowanie wypowiedzi tej osoby. Proszę również o umieszczenie mojego wpisu.
Pozdrawiam

michałowa27.04.2017 11:35

seboc to program komputerowy o charakterze wirusowym na poziomie gimnazjum.

Podatnik 27.04.2017 9:59

No tak pracownik urzędu najlepszym komentatorem w sprawie działalności UM.... Milcz slugusie za publiczne pieniądze!!!!!

do seboc27.04.2017 9:37

Seboc ale ty głupoty gadasz.... Wypisujesz swoje mądrości pod kazdym tematem nie wiele wiedząc o temacie. Akurat pracuję w urzędzie i wiem jak niektóre sprawy wyglądają i na pewno nie jest to tak jak wypisujesz... Więc daruj sobie te hejterstwo. Ktoś ci płaci za to?

Pokaż wszystkie opinie (28)