Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
28 kwietnia 2017

Młodzi wokaliści w drodze do sukcesu

Młodzi wokaliści w drodze do sukcesu

W auli Zespołu Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu-Zdroju, odbyły się kwalifikacje wstępne 22 Konkursu Piosenki "Wygraj Sukces". Młodzi artyści przyjechali do naszego miasta z różnych miejscowości: Bielska-Białej, Kóz, Cieszyna, Woli, Porąbki, Rydułtów, Kuźni Raciborskiej, Żor.

Największą grupę stanowili reprezentanci Jastrzębia-Zdroju. Wszyscy śpiewali pięknie, poziom był wysoki i wyrównany. Miłośnicy śpiewu dziecięcego mieli okazję zaspokoić swoje upodobania, a jury, w składzie: Renata Dziadek, Ada Jędrzejak i Jakub Moroń - trudne zadanie, aby wybrać najlepszych, którzy poradzą sobie w kolejnym etapie, czyli kwalifikacjach regionalnych w Jaworznie. Czy im się to udało, odpowiedź poznamy za miesiąc.

- Teraz wiemy, że osoby nominowane uzyskały po 30 i 29 punktów na 30 możliwych! Jastrzębie-Zdrój będą reprezentowały: Victoria Pustelak, Ania Janulek i Agnieszka Brzykcy. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej konkursu. Nad przebiegiem całości czuwała główna organizatorka tego przedsięwzięcia - Henryka Moroń, która zawsze może liczyć na pomoc rodziców i dobrych ludzi mówi Henryka Moroń.              

 Kwalifikacje Wstępne 22 konkursu Piosenki "Wygraj Sukces"  zrealizowano przy pomocy środków budżetowych Miasta Jastrzębie-Zdrój. 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nagroda Arabii Saudyjskiej dla jastrzębian Nagroda Arabii Saudyjskiej dla jastrzębian

"Wiolinki" śpiewały patriotycznie "Wiolinki" śpiewały patriotycznie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!