Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
11 maja 2017

"W mieszkaniu przyjmują panie lekkich obyczajów"

"W mieszkaniu przyjmują panie lekkich obyczajów"
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jeden z mieszkańców Jastrzębia opisał na jednym z portali społecznościowych swoje przeżycia związane z wprowadzeniem się do nowego mieszkania. Trudno mu wytrzymać to, co dzieje się u jego sąsiadów za ścianą 

- Niedawno wprowadziłem się na ulicę Katowicką, wszystko było fajnie do czasu, kiedy zza ściany dzień w dzień, od rana do wieczora zacząłem słyszeć jęki. Zacząłem obserwować, że zlatuje się chmara facetów - żonatych, rozwodników, księży, a w mieszkaniu tym przyjmują dwie panie łatwych obyczajów z Roksy. Nie ma dosłownie dnia przerwy - napisał m.in. zbulwersowany lokator.

Czy jest sposób, aby zaradzić tej sytuacji? Czy lokator jest już skazany na wątpliwej jakości doznania sąsiedzkie?

- Jeśli mieszkańcy mają problemy ze swoimi sąsiadami to zawsze mogą powiadomić policję, dzwoniąc na komendę czy też spotykając się z dzielnicowym. Stosowne działania zostaną na pewno podjęte. Trudno, żeby policja wiedziała o wszystkim, co dzieje się w poszczególnych mieszkaniach, jeśli nie ma takiego zgłoszenia - mówił podczas spotkania z mieszkańcami w Urzędzie Miasta podinsp. Dariusz Zajda z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Zaatakował ekspedientkę nożem Zaatakował ekspedientkę nożem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (38)
han18.05.2017 18:57

Tak, pewnie księża w sutannach tam chodzą - żałosne mógł coś ciekawszego wymyslić !!!

Gość16.05.2017 17:02

Ku...! ale mnie wkurzają takie bełkotliwe komentarze! W większości trzeba się domyślić o co chodzi, ale często i to nie jest możliwe.
Ludzie, jak nie potraficie pisać, to wara od klawiatury, albo najpierw się nauczcie! Albo nie pijcie tyle przy pisaniu...

Gość16.05.2017 12:40

Księża to zaległej kolędzie z ostatnich kilku lat.

jjjjjj13.05.2017 12:34

Wole koktajla za 70 zl lol

gf13.05.2017 11:20

Kolega pyta jaki to adres konkretnie

Aktywność12.05.2017 17:15

Wiemy , jesteś Czerstwy lulok :-) biedaczysko!

Ferrari12.05.2017 16:33

Tak tak Czerstwy lulok , robisz na kopalni i Cię nie stać????!
Chłopy rwijta póki macie czym poszaleć a zapewne większość tutaj piszących już nie ma czym???? ale popisać zawsze można!
Pozdrawiam wszystkich

Pokaż wszystkie opinie (38)