Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
11 maja 2017

"W mieszkaniu przyjmują panie lekkich obyczajów"

"W mieszkaniu przyjmują panie lekkich obyczajów"
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jeden z mieszkańców Jastrzębia opisał na jednym z portali społecznościowych swoje przeżycia związane z wprowadzeniem się do nowego mieszkania. Trudno mu wytrzymać to, co dzieje się u jego sąsiadów za ścianą 

- Niedawno wprowadziłem się na ulicę Katowicką, wszystko było fajnie do czasu, kiedy zza ściany dzień w dzień, od rana do wieczora zacząłem słyszeć jęki. Zacząłem obserwować, że zlatuje się chmara facetów - żonatych, rozwodników, księży, a w mieszkaniu tym przyjmują dwie panie łatwych obyczajów z Roksy. Nie ma dosłownie dnia przerwy - napisał m.in. zbulwersowany lokator.

Czy jest sposób, aby zaradzić tej sytuacji? Czy lokator jest już skazany na wątpliwej jakości doznania sąsiedzkie?

- Jeśli mieszkańcy mają problemy ze swoimi sąsiadami to zawsze mogą powiadomić policję, dzwoniąc na komendę czy też spotykając się z dzielnicowym. Stosowne działania zostaną na pewno podjęte. Trudno, żeby policja wiedziała o wszystkim, co dzieje się w poszczególnych mieszkaniach, jeśli nie ma takiego zgłoszenia - mówił podczas spotkania z mieszkańcami w Urzędzie Miasta podinsp. Dariusz Zajda z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (38)
han18.05.2017 18:57

Tak, pewnie księża w sutannach tam chodzą - żałosne mógł coś ciekawszego wymyslić !!!

Gość16.05.2017 17:02

Ku...! ale mnie wkurzają takie bełkotliwe komentarze! W większości trzeba się domyślić o co chodzi, ale często i to nie jest możliwe.
Ludzie, jak nie potraficie pisać, to wara od klawiatury, albo najpierw się nauczcie! Albo nie pijcie tyle przy pisaniu...

Gość16.05.2017 12:40

Księża to zaległej kolędzie z ostatnich kilku lat.

jjjjjj13.05.2017 12:34

Wole koktajla za 70 zl lol

gf13.05.2017 11:20

Kolega pyta jaki to adres konkretnie

Aktywność12.05.2017 17:15

Wiemy , jesteś Czerstwy lulok :-) biedaczysko!

Ferrari12.05.2017 16:33

Tak tak Czerstwy lulok , robisz na kopalni i Cię nie stać????!
Chłopy rwijta póki macie czym poszaleć a zapewne większość tutaj piszących już nie ma czym???? ale popisać zawsze można!
Pozdrawiam wszystkich

Pokaż wszystkie opinie (38)