Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Mężczyzna ranny w pożarze starego dworca

W czwartek wybuchł pożar w pomieszczeniach starego dworca kolejowego w Jastrzębiu-Zdroju. W środku znajdował się bezdomny, który schował się tam przed zimnem.

Mężczyzna ranny w pożarze starego dworca

Zgłoszenie o pożarze przy ulicy Dworcowej otrzymała najpierw straż miejska i to ona wezwała straż pożarną i pogotowie ratunkowe.

Okazało się, że w środku budynku znajduje się bezdomny mężczyzna, który najprawdopodobnie mieszkał tam od dłuższego czasu.

Jak donosi Radio 90, wszystko wskazuje na to, że to właśnie bezdomny zaprószył ogień. - Zapaliła się pościel oraz łóżko, na którym leżała. Po udzieleniu pierwszej pomocy ranny trafił do szpitala, bo miał mocno poparzone ręce i tułów - informuje rozgłośnia na swojej stronie internetowej.

9 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~oolek15 (85.202. * .130) 17.01.2012 10:09

Jednak o pożarze powinna się dowiedzieć jako pierwsza straż pożarna. Ciekawe czemu żadna osoba odpowiedzialna za zabytki nie zainteresuje się budynkami byłego dworca PKP, tylko wszystko popada w ruinę.

~essex (84.10. * .226) 15.01.2012 16:27

@śmiech na sali
a możesz jakieś przykłady ze swojego życia podać, które by świadczyły o tym, że strażnikom nie warto ufać? jestem ciekaw co tam widzisz na co dzień :)

~śmiech na sali (89.78. * .151) 15.01.2012 12:32

do beznika : a ja opieram na tym, co widzę na codzień. więc się nie pogrążaj.

~beznika (85.219. * .62) 14.01.2012 19:57

widzisz \"śmiech na sali\" ja swoją tezę opieram na tym co czytam powyżej. a ty swoją na czym? faktycznie śmiech na sali z ciebie

~ulalala (84.234. * .81) 14.01.2012 08:14

przechodziłem tam wczoraj, faktycznie zakopcone, syfu co niemiara dookoła.

~śmiech na sali (89.78. * .151) 14.01.2012 01:48

godni zaufanie :D nie wierze w to co czytam

~beznika (85.219. * .62) 13.01.2012 21:51

a nie pomyślałeś ehh że skoro ktoś dzwoni w pierwszej kolejności do sm to widocznie ma do nich największe zaufanie. strażnicy w tym mieście są od wszystkiego i występują jako główna służba do bicia. bo przecież policji lub firemanów nikt nie zlikwiduje. i czy oni przyjadą czy nie to nic im nie szkodzi.a tu goście z sm też chcą utrzymać rodziny. i muszą każdorazowo liczyć się z opinią.

~Wodnik (84.10. * .3) 13.01.2012 18:52

Wszak Straż Miejska jest najbardziej kompetentną służbą w mieście !

~ehh (89.78. * .151) 13.01.2012 10:53

co to za inteligent dzwoni w sprawie pożaru najpierw na straż miejską.... ehhh polaczkowie polaczkowie -.-