Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Remont na ul. Zdrojowej. Będą utrudnienia

1 sierpnia rozpocznie się remont mostku na ulicy Zdrojowej. Kierowcy będą musieli liczyć się z utrudnieniami aż do końca października.

Remont na ul. Zdrojowej. Będą utrudnienia

Niedługo ruszą prace związane z remontem mostku oraz kładki dla pieszych na ulicy Zdrojowej, w rejonie ronda. Prace obejmą m.in. wymianę nawierzchni, remont nawierzchni na dojazdach, wymianę barier ochronnych, a także remont skarp i umocnienie brzegów potoku Jastrzębianki. Remontu doczeka się także kładka dla pieszych.

Prace rozpoczną się 1 sierpnia i mają potrwać do 31 października. Objazd będzie odbywał się ulicami Psczyńską, al. Piłsudskiego i 11 Listopada.

Koszt prac to ponad 0,5 mln zł.

9 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Piotr G. (89.77. * .3) 26.07.2014 21:27

Prawdomowny o czym Ty piszesz?
Przeczytaj jeszcze raz.

~Prawdomowny (85.14. * .18) 26.07.2014 17:47

Szkoda tych wiaduktow. Jakby nie spojrzec to jednak kawalek historii miasta, kolejowej historii, ktorej sie wlasnie ostatecznie odcina droge powrotu. A tak przyo kazji, mozna bylo pomyslec, nie burzyc wiaduktow i na wale kolejowym zrobic sciezke rowerowa. Koszty nie bylyby tak duze poniewaz w wiekszosci miejsc torow juz nie ma wiec prace nie bylyby trudne. Ale to trzeba chciec cos zrobic a nie udawac. Pozdrawiam myslacych..

~Gość (195.34. * .240) 25.07.2014 14:15

Istniej taki projekt ?Most w 3 miesiące?, ale dotyczy budowy obiektów mostowych o rozpiętości przęseł do 80 m. Gdyby pod Zdrojową budowano metro, bo roboty zostałyby zakończone wcześniej.

~Gość (195.34. * .240) 25.07.2014 08:18

Trzy miesiące taki remont? Gdyby tacy wykonawcy odbudowywali Polskę po wojnie, to do dzisiaj mielibyśmy ruiny.

~Adam (85.14. * .18) 25.07.2014 07:39

gdzie ta kładka gdzie ten most bo nie kumam

~daros (89.72. * .147) 24.07.2014 14:28

Jaja se kur...robicie. Do pracy przez oś III.Niech pracują w nocy. Z drogi na basen zrobią kierowcy główną arterie. Dojdzie do tragedii

~Gość (83.29. * .165) 24.07.2014 12:53

Nie dość że do Połomi i tak już trzeba jeździć dookoła to teraz jeszcze trzeba będzie mijać zdrój ehh

~kacap (94.42. * .210) 24.07.2014 11:26

Abyś się pytał

~tomo (83.30. * .235) 24.07.2014 10:55

i po co to?