Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Urzędnicy przyłączają się do Szlachetnej Paczki

Po raz kolejny jastrzębski Urząd Miasta przyłącza się do akcji Szlachetna Paczka. Urzędnicy przygotowują paczkę dla rodziny z małymi dziećmi.

Urzędnicy przyłączają się do Szlachetnej Paczki

Szlachetna paczka to akcja skierowana do potrzebujących rodzin. Wolontariusze w całym kraju docierają z pomocą do konkretnych rodzin i dostarczają im najpotrzebniejsze rzeczy. 

Pomóc może każdy. Wystarczy znaleźć rodzinę na stronie www.szlachetnapaczka.pl i przekazać jej przygotowaną przez siebie paczkę. Można też wpłacić dowolną kwotę na konto bankowe. Do końca akcji zostało już niewiele czasu, bo tylko 3 dni.

W minionym roku Szlachetna Paczka dotarła z pomocą do ponad 17 tysięcy rodzin w całej Polsce. W 2013 roku w Jastrzębiu-Zdroju taka pomoc trafiła do 26 rodzin, a wartość paczek wyniosła 60 tysięcy złotych.

8 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~x (83.5. * .74) 15.12.2014 10:24

Widzę, że p. naczelnik Zarzycki prowadzi rozpoznanie taktyczne ...

~Gość (79.185. * .97) 13.12.2014 18:42

Kamilku nie przeżywaj.Za cztery lata kolejne wybory i na pewno będziesz miał swojego idola może nie koniecznie zBzia więc już się ustawiaj.

~Gość (79.185. * .97) 13.12.2014 18:31

Co Zenek ? Wolałbyś Janeckiego na tej fotce? Wydaje mi sie że pani prezydent uroczo wygląda na tej fotografii.

~ula (89.72. * .242) 11.12.2014 22:01

Szlachetna paczka to wspaniała inicjatywa. Bardziej podoba mi się od WOŚP

~Gość (89.78. * .116) 11.12.2014 20:29

Do \"Wdowa\" - Uwierz, że proces pozyskiwania rodzin do tego programu jest bardzo wymagający, także paczki dostają Ci co potrzebują, wiadomo oczywiście, że nie wszyscy.

~kamil (10.22. * .58) 11.12.2014 08:28

4 lata ustawek i PR-u. stagnacja, a nie rozwój. za podatników pieniądze

~wdowa (31.174. * .221) 11.12.2014 03:43

I znowu paczki dostaną ci co mają a nie ci co potrzebują ,pokazówki tylko , jacy dobrzy bo dają

~zenek (83.238. * .97) 10.12.2014 22:37

ale ustawka