Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Strażacy ratowali kota

Państwowa Straż Pożarna podjęła interwencję, która polegała na ściągnięciu kota z drzewa. Zwierzę było wystraszone i nie potrafiło samodzielnie zejść na ziemię.

Strażacy ratowali kota

Właściciele kota zaalarmował  we wtorek straż pożarną, że jego czteronożny podopieczny wszedł na drzewo i ma problemy z zejściem na dół. Na miejsce zdarzenie, czyli ulicę Kasztanową przyjechał zastęp strażacki. Przy pomocy drabiny mechanicznej strażacy ściągnęli kota i przekazali właściciele.

Straż Pożarna po raz kolejny udowodniła, że ratuje nie tylko życie ludzkie, ale i mienie oraz zwierzęta. Często interwencje dotyczą kotów na drzewie, które wystraszone nie potrafią wrócić na ziemię.

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Green Pic (81.30. * .23) 16.09.2021 07:58

Straz pozarna nie chce i nie przyjedzie jak masz w ogrodzie dniazdo os czy szerszeni bo: to twoj problem. Ale po kotka jada. Bo to sluzba... litosci.
Za takie akcje wlasciciel powinien ponosic koszty. Poza tym kazde zwierze jak kot czy pies powinno byc ubezpieczone i z tego wlasnie ubezpieczenia takie uslugi powinny byc pokryte.
Juz nie wspomne o urealnieniu podatku za tych milusinskich i ich kulturalnych wlascicieli.

~Dżordż Lowerboj (91.225. * .91) 15.09.2021 19:11

"Ciebie posadzić na wysokiej topoli i zostawić."

Tamtego kota kto posadził na topoli i zostawił?

~Kocica (89.77. * .55) 15.09.2021 14:22

Brawo. Nasi Strażacy są najlepsi i mają ogromne serca.

~Gość (5.173. * .142) 15.09.2021 13:39

Do Górnicza brać... Bo to jest służba. Jak sama nazwa wskazuje służą pomocą. Ciebie posadzić na wysokiej topoli i zostawić. Odcięty od neta zaoszczędzisz nam czytania Twoich durnych komentarzy.

~Anonim (89.72. * .181) 15.09.2021 12:42

Co za brawurowa akcja

~Górnicza brać, k...a mać (80.188. * .244) 15.09.2021 12:15

To była niepotrzebna interwencja i wzywający powinien za całą akcję płacić z własnej kieszeni. Koniec i kropka.