Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jest dodatkowy milion na wymianę kotłów i fotowoltaikę

Magistrat wznawia nabór wniosków na dofinansowanie na wymianę starych urządzeń grzewczych oraz na montaż fotowoltaiki. Jest dodatkowy milion do podziału.

Jest dodatkowy milion na wymianę kotłów i fotowoltaikę

Wnioski można składać od dzisiaj, czyli 1 marca. Pieniądze można przeznaczyć na zakupy związane z ochroną środowiska, czyli urządzenia grzewcze i fotowoltaiczne.

- Wcześniejsza pula, w wysokości 1,5 mln zł, została wyczerpana. Teraz do dyspozycji mieszkańców przekazujemy kolejny milion złotych-  informuje jastrzębski magistrat.

Wnioski do pobrania znajdują się w Wydziale Ochrony Środowiska i Rolnictwa pokój 509 budynek A. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa pod numerem telefonu 32 4785 326 lub 32 4785 191.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Uległy nieszczepiony (93.179. * .248) 02.03.2022 07:59

Chyba sobie Pan żartuje. To są środki miejskie. Większy zasięg finansowy ma program Czyste Powietrze prowadzony przez NFOŚiGW za pośrednictwem WFOŚiGW.

~abc (31.179. * .5) 01.03.2022 19:12

Ten budzet nie powinien miec zadnych limitow. On nie jest przypadkiem z UE?