Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zderzenie samochodów w pobliżu szpitala

W poniedziałek rano, 20 czerwca, doszło do niebezpiecznie wyglądającego wypadku tuż obok jastrzębskiego szpitala. Zderzyły się dwa samochody.

Zderzenie samochodów w pobliżu szpitala

Do wypadku doszło na al. Jana Pawła II. Zderzyły się dwa samochody marki Citroen i Peugeot. Kierowca drugiego samochodu stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w latarnię i dachował. Aleja Jana Pawła II była z tego powodu zablokowana. Na szczęście żadnemu uczestnikowi zdarzenia nic się nie stało.

Mundurowi z Komendy Miejskiej Policji badają wszelkie okoliczności zdarzenia.

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Ryl (5.252. * .190) 21.06.2022 20:45

Kiedy płaco prymio?

~Żółty paluch (87.239. * .85) 21.06.2022 15:12

A co z różami ?

~J-bie (109.95. * .210) 21.06.2022 09:08

Jak to mozliwe, ze to nie niemieckie, trzyliterowe, a jak rejestracje, wiek i zawod?
W innych wypadkach od razu piszecie, policjant 40lat z Xstad.

Poza tym, jak na prostej, bez deszczu mozna stracic panowanie nad pojazdem? To nie jest kon.

~Pies Barona Munchhausena (31.179. * .1) 21.06.2022 09:07

SWD i SCI?

~Mordimer Madderdin (89.25. * .86) 21.06.2022 07:33

to jest polska... dwu pasmowa jezdnia a te bagiety zamykają całą drogę, bo nie można postawić dwóch krawężników a żeby kierowali ruchem...