Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jubileuszowy koncert orkiestry KWK Jas-Mos

Niezywkły jubileusz 60-lecia istnienia świętowało Stowarzyszenie Orkiestry KWK Jas-Mos.

Jubileuszowy koncert orkiestry KWK Jas-Mos
Impreza była okazją do złożenia życzeń i gratulacji. Fot.www.jastrzebie.pl

- Dźwięk klarnetów, trąbek, puzonów i bębnów zabrzmiał w piątkowy wieczór wPaństwowej Szkole Muzycznej I i II s. w Jastrzębiu-Zdroju. Swój 60. jubileusz świętowało Stowarzyszenie Orkiestry KWK Jas-Mos. Na widowni rozległ się aplauz na stojąco, dzięki muzycznym wrażeniom, które na długo pozostaną w pamięci. Podczas koncertu Anna Hetman prezydent miasta Jastrzębie-Zdrój złożyła podziękowania, za zaangażowanie, aktywną działalność artystyczną oraz uczestnictwo w życiu kulturalnym i społecznym naszego miasta jak i regionu, dla wszystkich muzyków Orkiestry. Jubileuszowy koncert był niezwykłą muzyczną podróżą, która zaprezentowała wachlarz możliwości orkiestry. Tą piękną oprawę urozmaicili nam wokaliści, którzy wspólnie z orkiestrą zaczarowali widownię swoim brzmieniem. To właśnie oni: Agnieszka Zabrzeska-Weber, Michał Borkowski, Rafał Kozik, Weronika Gojny-Budniewska, Wiktor Zwierzyński, Miriam Mosoń - czytamy na stronie www.jastrzebie.pl

Ludzie

Anna Hetman

Prezydent Jastrzębia-Zdrój

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~WięcejStarannościRedakcjo (83.26. * .58) 14.12.2022 09:13

Może by tak choć nazwisko dyrygenta podać?! Czy najbardziej zasłużonych członków orkiestry? Soliści są tylko dodatkiem do orkiestry, nie mówiąc już o prezydentach i burmistrzach, którzy chcą się przy takich okazjach pokazać.

~Tantal (197.157. * .172) 14.12.2022 05:01
0

Komentarz został usunięty ponieważ nie jest związany z tematem

~Tantal (41.216. * .47) 13.12.2022 18:39
0

Komentarz został usunięty ponieważ nie jest związany z tematem

~Tantal (196.12. * .78) 13.12.2022 12:23
0

Komentarz został usunięty ponieważ nie jest związany z tematem