Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
4 września 2017

Wypadek na ul. Powstańców Śląskich. Przyczepa uderzyła w samochód

Wypadek na ul. Powstańców Śląskich. Przyczepa uderzyła w samochód

Poniedziałek przywitał nas nie najlepszą aurą. To powoduje złe warunki na drogach. Rano przed godziną 7:00 doszło do wypadku na ulicy Powstańców Śląskich. Droga jest zablokowana. 

Na ulicy Powstańców Śląskich, a dokładnie na łuku drogi doszło do wypadku. Kierowca samochodu został odwieziony do szpitala. Swoje czynności na miejscu prowadzą funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju oraz strażacy, którzy również zostali wezwani do tego zdarzenia.

  - Do wypadku doszło w poniedziałek o godzinie 6:15 na ulicy Powstańców Śląskich.  Na miejscu zdarzenia policjanci zastali siostrę kierowcy, który został zawieziony do szpitala. Ona sama nie brała udziału w wypadku, tylko została wezwana przez brata w celu zabezpieczenia samochodu. Według jej relacji w pojazd marki Volkswagen Golf, którym podróżował mężczyzna, uderzyła przyczepa samochodu ciężarowego marki Scania, jadącego z przeciwległego kierunku. Taki przebieg wydarzeń potwierdził 33-letni kierowca ciężarówki oświadczając policjantom, że w momencie, kiedy zaczął hamować jego przyczepa zjechała na przeciwległy pas i zderzyła się z nadjeżdżającym samochodem - informuje mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy KMP w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pędził 101 km/h i wyprzedzał na przejściu na pieszych Pędził 101 km/h i wyprzedzał na przejściu na pieszych

Wsadził głowę do nocnika i trzeba było wezwać pomoc Wsadził głowę do nocnika i trzeba było wezwać pomoc

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!