Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
4 września 2017

Wypadek na ul. Powstańców Śląskich. Przyczepa uderzyła w samochód

Wypadek na ul. Powstańców Śląskich. Przyczepa uderzyła w samochód

Poniedziałek przywitał nas nie najlepszą aurą. To powoduje złe warunki na drogach. Rano przed godziną 7:00 doszło do wypadku na ulicy Powstańców Śląskich. Droga jest zablokowana. 

Na ulicy Powstańców Śląskich, a dokładnie na łuku drogi doszło do wypadku. Kierowca samochodu został odwieziony do szpitala. Swoje czynności na miejscu prowadzą funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju oraz strażacy, którzy również zostali wezwani do tego zdarzenia.

  - Do wypadku doszło w poniedziałek o godzinie 6:15 na ulicy Powstańców Śląskich.  Na miejscu zdarzenia policjanci zastali siostrę kierowcy, który został zawieziony do szpitala. Ona sama nie brała udziału w wypadku, tylko została wezwana przez brata w celu zabezpieczenia samochodu. Według jej relacji w pojazd marki Volkswagen Golf, którym podróżował mężczyzna, uderzyła przyczepa samochodu ciężarowego marki Scania, jadącego z przeciwległego kierunku. Taki przebieg wydarzeń potwierdził 33-letni kierowca ciężarówki oświadczając policjantom, że w momencie, kiedy zaczął hamować jego przyczepa zjechała na przeciwległy pas i zderzyła się z nadjeżdżającym samochodem - informuje mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy KMP w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Stracił panowanie nad samochodem na wiadukcie Stracił panowanie nad samochodem na wiadukcie

Zderzenie czterech pojazdów Zderzenie czterech pojazdów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!