Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
19 września 2017

Dymy nad szpitalem. Nocna akcja straży pożarnej

Dymy nad szpitalem. Nocna akcja straży pożarnej
fot. Jastrzębie 24 h / facebook.com

Tuż przed godziną 23:00 w poniedziałek Państwowa Straż Pożarna otrzymała informację, że w bliskim sąsiedztwie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 unoszą się dymy. 

Na miejsce pożaru natychmiast wysłano zastępy Państwowej Straży Pożarnej. Jak się okazało paliło się w pustostanach, znajdujących się za prosektorium. Ogień ugaszono bez większych problemów. Przeszukano budynek w celu sprawdzenia czy w środku nie znajdują się poszkodowani. Pojawiły się głosy, że ogień mógł zostać zaprószony przeze bezdomnych. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Karmić piersią czy nie? Karmić piersią czy nie?

Śmierć nastąpiła przez płonące świeczki Śmierć nastąpiła przez płonące świeczki

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
maniek 19.09.2017 9:50

budynek byłej pralni