Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
19 września 2017

Dymy nad szpitalem. Nocna akcja straży pożarnej

Dymy nad szpitalem. Nocna akcja straży pożarnej
fot. Jastrzębie 24 h / facebook.com

Tuż przed godziną 23:00 w poniedziałek Państwowa Straż Pożarna otrzymała informację, że w bliskim sąsiedztwie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 unoszą się dymy. 

Na miejsce pożaru natychmiast wysłano zastępy Państwowej Straży Pożarnej. Jak się okazało paliło się w pustostanach, znajdujących się za prosektorium. Ogień ugaszono bez większych problemów. Przeszukano budynek w celu sprawdzenia czy w środku nie znajdują się poszkodowani. Pojawiły się głosy, że ogień mógł zostać zaprószony przeze bezdomnych. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Stracił panowanie nad pojazdem. 18-latka w szpitalu Stracił panowanie nad pojazdem. 18-latka w szpitalu

Czy rząd pomoże jastrzębskiemu szpitalowi? Czy rząd pomoże jastrzębskiemu szpitalowi?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
maniek 19.09.2017 9:50

budynek byłej pralni