Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°16°
10 stycznia 2018

Jakie obiekty sportowe powstaną w mieście? Aquapark?

Jakie obiekty sportowe powstaną w mieście? Aquapark?
fot. Wrocławski Park Wodny

Obiekty sportowe, które znajdują się w mieście wymagają modernizacji. Miasto zastanawia się nad potrzebami mieszkańców i chce przeprowadzić odpowiednie analizy. Być może w przyszłości uda się przystąpić do budowy oczekiwanego przez mieszkańców aquapark.

W jastrzębskim magistracie został powołany zespół, którego celem będzie realizacja zadania „Budowa obiektów sportowych w Jastrzębiu-Zdroju”.

- Do zadań zespołu należeć będzie przygotowanie diagnozy potrzeb i możliwości, współdziałanie i doprowadzenie do realizacji zadania związanego z budową bądź modernizacją obiektów sportowych w Jastrzębiu-Zdroju, między innymi aquaparku, stadionu - informuje Urząd Miasta.

Jedną z bardziej interesujących dla mieszkańców spraw jest aquapark. Tutaj są dwie możliwości - budowa zupełnie nowego obiektu lub modernizacja już istniejącego, co z powodzeniem jest realizowane w innych miastach. Zespół zajmie się ustaleniem potrzeb mieszkańców i możliwości miasta w tym zakresie. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Na "Lagunie" podwodne rowery dla każdego Na "Lagunie" podwodne rowery dla każdego

Kilka tysięcy osób szukało ochłody na kąpielisku Zdrój Kilka tysięcy osób szukało ochłody na kąpielisku Zdrój

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (48)
Do: Tylko z gruby Dziś o 16:2311.01.2018 18:00

Gorzyce ledwo że przędą i jest widmo zamknięcia.Ludzie wolą jechać do Czech lepiej i taniej a nie ma wiele dalej. Wiem to z pierwszej reki prawie od właściciela.

Jak tu powstanie takie coś to bum będzie przez 2 lata góra a potem podobnie jak w Gorzycach.
Ale niech budują jestem za przynajmniej potem będzie luz dla tych co dalej będą chcieli używać.

Oko proroka11.01.2018 17:08

Mały Jasiu taką fabrykę dla2 tysięcy żeby zawijali w te sreberka bez hałasu ekologicznie odpis z czy oto ci chodziło bo się martwię

Radio Teheran11.01.2018 16:51

"Wstyd że taka aglomeracja nie ma aquaparku"

Aglomeracja? Mowisz, ze buda i stacja benzynowa w "Centrum", blokowisko, kilka wsi i przysiolki to aglomeracja?

Tylko z gruby11.01.2018 16:23

Aby stwierdzić fakt potrzeby aquaparku w Jastrzębiu, nie potrzeba żadnych analiz, to oczywiste że miasto tej wielkości powinno mieć taki obiekt, aby mieszkańcy nie zostawiali swoich pieniędzy w Pawłowicach,Żorach, Gorzycach czy Rudzie slaskiej! Wstyd że taka aglomeracja nie ma aquaparku

do Bronek11.01.2018 13:35

No to jest skandal żeby w Jastrzębiu -Zdroju nie było porządnej agencji towarzyskiej a co ciekawe nawet sprawdzałem oferty na roksie to normalnie tragedia w tym Jastrzębiu i człowiek musi się tułać po Polsce .

Do: do Bronek11.01.2018 10:40

I jak jechałem ostatnio to budynek po LEŚNEJ też rozbierali.

Radio Teheran11.01.2018 8:03

"Bo przedtem była to zupełnie luźna propozycja"

A teraz powstanie nieluzna powiatowa komisja lub rada ds. niewybudowanych, wielokrotnie obiecanych obiektow sportowych z radnymi Slawikiem i Szereda.

Pokaż wszystkie opinie (48)