Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 23°14°
10 stycznia 2018

Jakie obiekty sportowe powstaną w mieście? Aquapark?

Jakie obiekty sportowe powstaną w mieście? Aquapark?
fot. Wrocławski Park Wodny

Obiekty sportowe, które znajdują się w mieście wymagają modernizacji. Miasto zastanawia się nad potrzebami mieszkańców i chce przeprowadzić odpowiednie analizy. Być może w przyszłości uda się przystąpić do budowy oczekiwanego przez mieszkańców aquapark.

W jastrzębskim magistracie został powołany zespół, którego celem będzie realizacja zadania „Budowa obiektów sportowych w Jastrzębiu-Zdroju”.

- Do zadań zespołu należeć będzie przygotowanie diagnozy potrzeb i możliwości, współdziałanie i doprowadzenie do realizacji zadania związanego z budową bądź modernizacją obiektów sportowych w Jastrzębiu-Zdroju, między innymi aquaparku, stadionu - informuje Urząd Miasta.

Jedną z bardziej interesujących dla mieszkańców spraw jest aquapark. Tutaj są dwie możliwości - budowa zupełnie nowego obiektu lub modernizacja już istniejącego, co z powodzeniem jest realizowane w innych miastach. Zespół zajmie się ustaleniem potrzeb mieszkańców i możliwości miasta w tym zakresie. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ruszają Dni Jastrzębia-Zdroju Ruszają Dni Jastrzębia-Zdroju

Ceny biletów na kąpielisko "Zdrój" bez zmian Ceny biletów na kąpielisko "Zdrój" bez zmian

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (48)
Do: Tylko z gruby Dziś o 16:2311.01.2018 18:00

Gorzyce ledwo że przędą i jest widmo zamknięcia.Ludzie wolą jechać do Czech lepiej i taniej a nie ma wiele dalej. Wiem to z pierwszej reki prawie od właściciela.

Jak tu powstanie takie coś to bum będzie przez 2 lata góra a potem podobnie jak w Gorzycach.
Ale niech budują jestem za przynajmniej potem będzie luz dla tych co dalej będą chcieli używać.

Oko proroka11.01.2018 17:08

Mały Jasiu taką fabrykę dla2 tysięcy żeby zawijali w te sreberka bez hałasu ekologicznie odpis z czy oto ci chodziło bo się martwię

Radio Teheran11.01.2018 16:51

"Wstyd że taka aglomeracja nie ma aquaparku"

Aglomeracja? Mowisz, ze buda i stacja benzynowa w "Centrum", blokowisko, kilka wsi i przysiolki to aglomeracja?

Tylko z gruby11.01.2018 16:23

Aby stwierdzić fakt potrzeby aquaparku w Jastrzębiu, nie potrzeba żadnych analiz, to oczywiste że miasto tej wielkości powinno mieć taki obiekt, aby mieszkańcy nie zostawiali swoich pieniędzy w Pawłowicach,Żorach, Gorzycach czy Rudzie slaskiej! Wstyd że taka aglomeracja nie ma aquaparku

do Bronek11.01.2018 13:35

No to jest skandal żeby w Jastrzębiu -Zdroju nie było porządnej agencji towarzyskiej a co ciekawe nawet sprawdzałem oferty na roksie to normalnie tragedia w tym Jastrzębiu i człowiek musi się tułać po Polsce .

Do: do Bronek11.01.2018 10:40

I jak jechałem ostatnio to budynek po LEŚNEJ też rozbierali.

Radio Teheran11.01.2018 8:03

"Bo przedtem była to zupełnie luźna propozycja"

A teraz powstanie nieluzna powiatowa komisja lub rada ds. niewybudowanych, wielokrotnie obiecanych obiektow sportowych z radnymi Slawikiem i Szereda.

Pokaż wszystkie opinie (48)