Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
TEB
8 lutego 2018

Nocny pożar w bloku przy ul. Gagarina

Nocny pożar w bloku przy ul. Gagarina
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W środę o godz. 1:51 Państwowa Straż Pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze w bloku przy ul. Gagarina. Na miejsce wysłano pięć zastępów strażackich. 

-  Po przybyciu na miejsce okazało się, że na korytarzu w bloku paliła się suszarka z praniem. Jeszcze przed przybyciem strażaków dwie osoby ugasiły płomienie. Została im udzielona pomoc przedmedyczna. Nikt z pozostałych lokatorów nie odniósł żadnych obrażeń - poinformował st. kpt. Daniel Lebioda z Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie na Drodze Głównej Południowej Zderzenie na Drodze Głównej Południowej

Znaleziono nieprzytomną dziewczynę na dachu transformatora Znaleziono nieprzytomną dziewczynę na dachu transformatora

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!