Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
18 lipca 2018

Niebezpiecznie na Libowcu. Samochód wyleciał z drogi

Niebezpiecznie na Libowcu. Samochód wyleciał z drogi
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

Warunki pogodowe wymuszają na kierowcach jazdę do nich odpowiednią. Ci, którzy mkną nie przejmując się stanem dróg kończą tak, jak kierowca renault, który wyleciał na łuku drogi.

We wtorek pomiędzy godz. 17:00-18:00 na ulicy Libowiec, na wysokości skrzyżowania z ul. Malczewskiego, kierujący samochodem marki Renault stracił panowanie nad pojazdem i wyleciał na łuku drogi. Samochód wpadł do rowu nieopodal posesji. Na szczęście kierowca nie odniósł poważniejszych obrażeń. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego badają okoliczności zdarzenia.

Policjanci apelują, aby kierowcy dostosowali jazdę do warunków pogodowych - chodzi głównie o jazdę z odpowiednią prędkością. Odpowiednio wcześniej sygnalizowali manewry, jakie zamierzają podjąć oraz nie wykonywali ich gwałtownie, nagle.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Stracił panowanie nad samochodem na wiadukcie Stracił panowanie nad samochodem na wiadukcie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
Kierowca Sps19.07.2018 20:08

To prawda,że Sps szaleje na Libowcu,poza tym Sjz,Sci nie raz widziałam!!!

Ginter18.07.2018 17:39

Najwyższy czas by policja skrupulatnie sprawdzała stan samochodów a zwłaszcza opon dziś stare auto kupuje byle kto a często ludzie bez rozumu natomiast dobre nowe opony to już rzadziej.

Gość18.07.2018 15:18

Ciekawostką w Jastrzębiu jest to. Że jak coś Jastrzębianin nabroi to dmuchają na lewo i prawo. A jak ktoś z SPS, SWD, SCI to cisza i klauzula tajemnicy.

jozwa z Bzia18.07.2018 13:54

Samochody SPS urządzają sobie na Libowcu tor wyścigowy.

do Mirszkaniec18.07.2018 13:20

Czemu źle wyprofilowany??? Na torze F1 to można źle wyprofilować, a to jest droga w terenie zabudowanym z ograniczeniem do 50 km/h (przy złych warunkach to trzeba prędkość dostosować do warunków)!!! Jeżeli jedzie baran jeden z drugim 80 lub więcej, to niech wylatuje i se kark skręci i słono płaci właścicielowi tej działki, oraz mandat 5000!!!

Gość18.07.2018 12:12

Renault - autonomiczne auto - wypadło z drogi. A nie tak przypadkiem cymbał kierowca jadący renaultem wypadł z drogi?

Gość18.07.2018 10:59

Mieszkaniec 6.59 jedz 50-60 a nie 120.wszystko jest dobrze tylko za szybko jeżdżą

Pokaż wszystkie opinie (12)