Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 21°16°
1 sierpnia 2018

Ukrywał się w parku, bo nie chciał iść do więzienia

Ukrywał się w parku, bo nie chciał iść do więzienia
fot. KMP Jastrzębie

Jastrzębianin, który chcąc uniknąć więzienia ukrywał się w parku, został we wtorek namierzony przez żorską policję.

We wtorek, po godzinie 16:00 w Żorach policyjny patrol natknął się w parku miejskim na 47-letniego jastrzębianina. Podczas sprawdzania w policyjnej bazie danych okazało się, że jest on poszukiwany listem gończym, ponieważ uchyla się od odbycia kary pozbawienia wolności w więzieniu. Sąd nakazał doprowadzenie mężczyzny do jednego z zakładów karnych położonych na terenie województwa śląskiego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Operacja: "Bezpieczne Góry" w Zakładzie Karnym Operacja: "Bezpieczne Góry" w Zakładzie Karnym

Za znęcanie się nad zwierzętami grozi im trzy lata więzienia Za znęcanie się nad zwierzętami grozi im trzy lata więzienia

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Lewak01.08.2018 15:46

Proszę nie zazdrościć, tam się miejsce znajdzie dla każdego. Chcieć to móc. Być może komentujący żartowali, ale często słyszę jak to dobrze jest w więzieniu. Sam nigdy nie byłem, ale z tego co wiem nie jest to miejsce marzeń. Mam tylko nadzieje, że opowieści o darmowych wczasach nie skuszą nikogo, żeby zejść na złą drogę ;)

Gość01.08.2018 12:46

Czemu niechcial iść darmowe jedzonko siłownia biblioteka internet i pokój intymny do kopulacji

xxl01.08.2018 11:14

Darmowe wczasy