Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
20 sierpnia 2018

6-letnia dziewczynka uwięziona w windzie przez... psa

6-letnia dziewczynka uwięziona w windzie przez... psa
fot. pixabay

W sobotę po południu sześcioletnia dziewczynka utknęła w windzie, która zablokowała się w okolicy szóstego piętra bloku przy ulicy Wielkopolskiej.

Tym razem to nie technika była winna temu, że winda została zablokowana. Winny wszystkiemu był pies, a właściwe jego smycz.

- Przyczyną zatrzymania windy była smycz od psa, która była zaczepiona o drzwi windy.  Działania zastępu polegały na zabezpieczeniu oraz odczepieniu zaczepionej smyczy. Następnie pracownik pogotowia dźwigowego awaryjnego sprowadził winę na dół i wypuścił z niej dziewczynkę. Na miejscu obecna była jej matka - informuje kpt. Łukasz Cepiel, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ewakuowano 300 uczniów Ewakuowano 300 uczniów

Spłonął samochód na Śląskiej. Podpalenie? Spłonął samochód na Śląskiej. Podpalenie?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (17)
to jest news?23.08.2018 8:40

News jest nie taki, że dziewczynka utknęła w windzie, ale, że jechała nią bez opieki! Wina psa?! Wina rodzica!

Gość21.08.2018 10:49

KAZ, taka informacja jest nawet zwykle umieszczana na naklejkach w samej windzie.

Seboc do KAZ21.08.2018 0:54

W regulaminie SM. Poczytaj

koko20.08.2018 19:39

Rodzice powinni placic za akcje dzieci moga jezdzic same od 12 roku zycia

Doświad20.08.2018 19:31

Nie tak dawno dorośli poproszeni przez dzieci jechali z nimi windą, tylko po to, żeby je odwieźć. Dziś ten zwyczaj zanikł, bo wzrosła obojętność i zwykłe chamstwo wypowiadanie przez bydlaczków: "Co to moje? "
Polska pada. Coraz bardziej zauważalny brak kultury niszczy więzy społecznie. jeśli ich nie odbudujemy to biada nam. Nie żartuję!
Janusz, to również do ciebie. O rodzicach nie ma mówić bo zachowali się wstrętnie wobec swego dziecka. A gdyby tak zaproponować im mandat w wysokości 500 zł.

KAZ20.08.2018 19:15

Niektórym komuna zakorzeniła się głęboko w mózgu i teraz trudno wytępić. Gdzie jest kutwa napisane że dzieci nie mogą jeździć windą do 12 roku życia.?

baca20.08.2018 18:56

6. letnia dziewczynka nie powinna sama jeździć windą!!!

Pokaż wszystkie opinie (17)