Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°11°
Eko Okna
20 sierpnia 2018

6-letnia dziewczynka uwięziona w windzie przez... psa

6-letnia dziewczynka uwięziona w windzie przez... psa
fot. pixabay

W sobotę po południu sześcioletnia dziewczynka utknęła w windzie, która zablokowała się w okolicy szóstego piętra bloku przy ulicy Wielkopolskiej.

Tym razem to nie technika była winna temu, że winda została zablokowana. Winny wszystkiemu był pies, a właściwe jego smycz.

- Przyczyną zatrzymania windy była smycz od psa, która była zaczepiona o drzwi windy.  Działania zastępu polegały na zabezpieczeniu oraz odczepieniu zaczepionej smyczy. Następnie pracownik pogotowia dźwigowego awaryjnego sprowadził winę na dół i wypuścił z niej dziewczynkę. Na miejscu obecna była jej matka - informuje kpt. Łukasz Cepiel, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Powódź na Kaszubskiej. Dwa mieszkania zalane Powódź na Kaszubskiej. Dwa mieszkania zalane

Pożar mieszkania. 6 osób w szpitalu. Ewakuowano lokatarów Pożar mieszkania. 6 osób w szpitalu. Ewakuowano lokatarów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (17)
to jest news?23.08.2018 8:40

News jest nie taki, że dziewczynka utknęła w windzie, ale, że jechała nią bez opieki! Wina psa?! Wina rodzica!

Gość21.08.2018 10:49

KAZ, taka informacja jest nawet zwykle umieszczana na naklejkach w samej windzie.

Seboc do KAZ21.08.2018 0:54

W regulaminie SM. Poczytaj

koko20.08.2018 19:39

Rodzice powinni placic za akcje dzieci moga jezdzic same od 12 roku zycia

Doświad20.08.2018 19:31

Nie tak dawno dorośli poproszeni przez dzieci jechali z nimi windą, tylko po to, żeby je odwieźć. Dziś ten zwyczaj zanikł, bo wzrosła obojętność i zwykłe chamstwo wypowiadanie przez bydlaczków: "Co to moje? "
Polska pada. Coraz bardziej zauważalny brak kultury niszczy więzy społecznie. jeśli ich nie odbudujemy to biada nam. Nie żartuję!
Janusz, to również do ciebie. O rodzicach nie ma mówić bo zachowali się wstrętnie wobec swego dziecka. A gdyby tak zaproponować im mandat w wysokości 500 zł.

KAZ20.08.2018 19:15

Niektórym komuna zakorzeniła się głęboko w mózgu i teraz trudno wytępić. Gdzie jest kutwa napisane że dzieci nie mogą jeździć windą do 12 roku życia.?

baca20.08.2018 18:56

6. letnia dziewczynka nie powinna sama jeździć windą!!!

Pokaż wszystkie opinie (17)