Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
23 sierpnia 2018

Powstała koalicja na rzecz prezydentury Anny Hetman

Powstała koalicja na rzecz prezydentury Anny Hetman
fot. kb /jastrzebieonline

W środę podpisano porozumienie w sprawie zawiązania koalicji tworzącej Komitet Wyborców Anny Hetman. Obecną prezydent wsparły partie i jastrzębskie organizacje pozarządowe.

O tym, że prezydent Anna Hetman będzie po raz drugi ubiegać się o prezydenturę wiadomo było od dawna. Natomiast wczoraj doszło do zawiązania koalicji partii i ugrupowań wspierających ją w walce o reelekcję. W jej skład weszły następujące organizacje: Stowarzyszenie Dla Jastrzębia, Platforma Obywatelska Jastrzębie-Zdrój, Polskie Stronnictwo Ludowe, Jastrzębskie Forum Samorządowe, Stowarzyszenie Sprawni Inaczej, Stowarzyszenie Turystyka i Rekreacja Jastrzębie-Zdrój. Sygnatariusze porozumienie deklarują, że działają ponad politycznymi podziałami na rzecz miasta Jastrzębie-Zdrój.

- Wierzę w to, że jastrzębianie docenili moją dotychczasową pracę. Dziękuję za to, że włączali się we wspólne działania na rzecz miasta. Sukces, który osiągnęliśmy to sukces wszystkich nas. Liczę na to, że w kolejnych latach będziemy wspólnie budować Jastrzębie-Zdrój, bo jego rozwój zależy od mieszkańców - mówiła m.in. prezydent Anna Hetman.

Założenia programu wyborczego to: zapewnienie wysokiej jakości życia mieszkańców, rozwój przedsiębiorczości i tworzenie nowych miejsc pracy, zachęcenie JSW do partnerstwa z miastem w celu tworzenia innowacyjnych rozwiązań, pozyskiwanie inwestorów, wsparcie środowisk i organizacji kulturotwórczych, sportowych i rekreacyjnych.

Szczegóły programu i sposoby jego realizacji zostaną przedstawione podczas kampanii wyborczej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok" Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok"

Prezydent Hetman: "Bez polityki w mieście" Prezydent Hetman: "Bez polityki w mieście"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (104)
Troll18.10.2018 15:59

Pani Prezydent, chwali się co zrobiła jak infrastruktura Jastrzębia się zmienia. Super. Jednak nigdzie nie widać, pozyskania nowych inwestorów, zapewnienia, by ludzie z Jastrzębia i okolic ściągali do nowych fabryk, zakładów produkcyjnych. Spokojnie Czesi mają tego dużo. Dojazd dogodny. A Jastrzębie niech dalej wymiera, albo staje się sypialnią taniej siły roboczej Czechów.

MSS23.09.2018 16:21

Co tu robi ten komunista na pierwszym planie. Pani Prezydent, niektórzy z tego towarzystwa szkodzą Pani wizerunkowi.

gość07.09.2018 9:17

Niektórzy z nich to obciach i gańba dla Miasta!!!

Zofia S.06.09.2018 16:06

Ci ludzie nie wiedzą, że do polityki trzeba się nadawać. Z tego zdjęcia wnioskuję, że pchaja się te osoby tylko po to aby nic nie robić a mieć pieniądze...żałosne

VIP30.08.2018 13:37

buhahaha....największy ich projekt to wybieg dla psów..:) aha i jeszcze darmowa komunikacja..

głos rozsądku30.08.2018 12:24

ta koalicja i tak nic nie da, nikt przy zdrowych zmysłach na nich nie zagłosuje.

olka29.08.2018 15:26

i Pani bozenka?? no masakra....

Pokaż wszystkie opinie (104)