Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 4°
30 października 2018

Zderzenie samochodu osobowego z taksówką

Zderzenie samochodu osobowego z taksówką
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W poniedziałek w godzinach porannych doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na al. Piłsudskiego. Poszkodowany został przewieziony do szpitala. 

- Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki: KIA oraz Renault (taksówka). Pojazdami podróżowały 4 osoby. Jedna osoba uskarżała się na ból w boku (kierowca samochodu KIA). Przybyły na miejsce równocześnie z zastępami straży zespół ratownictwa medycznego przebadał poszkodowanego na miejscu i zabrał go na dalsze badania do szpitala. Działania zastępów straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w pojazdach, kierowaniu ruchem oraz uprzątnięciu miejsca zdarzenia - informuje kpt. Łukasz Cepiel, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Górnictwo: 15 wypadków śmiertelnych Górnictwo: 15 wypadków śmiertelnych

Autobus zderzył się z samochodem osobowym Autobus zderzył się z samochodem osobowym

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!